Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tajomstvo uspechu v zivote

lost

usiko - dam ti priklad :P

Do takeho 17. roku zivota som bol tiez pesimista a nedarilo sa mi nic v zivote.

Potom som si povedal ze kaslem na vsetko a zacal som byt flegmatista a nemal som problemy, potom som videl svet optimistickejsie a zacal som byt optimista, no a odvtedy sa mi zivot celkom zmenil.. velmi zmenil.

Teraz som chronicky optimista, verim aj v nemozne, a neviem preco ale funguje to, mozno je a bola to len nahoda, avsak matematicky by to bola nahoda extremne neuveritelna.

Viem na 99,99%, ze pokial by som sa nestal flegmatikom a optimistom, tak by som sa nedostal tam kde som sa dostal (spociva to v ). Mozno by som sa dostal len do 5% cesty a mozno aj do 500% (ktovie ako by vyzerala ta alternativna realita).

Pozeram na zivot veeelmi optmisticky, iste mam aj pesimisticke myslienky, (pri vysokom optimizme ma uz zdravy rozum kope ze co to robim), avsak ak sa do toho zapoji opatrnost a preciznost, tak to zvacsa vychadza podla dobre :))

Mozno som tiez len stastlivec, neviem ale musel som pre to aj nieco urobit.

lost

Samozrejme ze sa treba aj snazit a nielen verit, avsak ak ma clovek pozitivnu naladu, tak si aj pracu lepsie odrobi, ci nie ? :)

Jedinu propagaciu co som si tam vtedy vsimol bol vesmir, mozno ma NASA Krizu a tak toto natocili :D

A aj spolocnost ma radsej optimistov, nez pesimistov, podla mna...

lost

Tento film nic nepropaguje, alebo hej ? :D

Som si to nevsimol. :-P (dostali maa)

usiko - vynimka potvrdzuje pravidlo.

Si proste stastlivec ;)

Niekto stastie nema, niekto ma, iny musi tazko bojovat.

usiko

tak tak...chcietm, mat volu a robit pre to vela a mat ststie...to by som povedala ze je tajomstvo uspechu v zivote...

biopich

ide len o to mat volu a chciet nieco dokazat...ked clovek chce tak sa da...stara znama veticka...a co sa tyka tajomstva je to len blud odvodeny z toho ...marketingovy tah zhrabnut bubaky :.)

usiko

nie je to pravda.....napriklad ja som od malicka pesimista a vysielala som vraj negativnu energiu a stale som zatial mala stastie.....ziadne velke problemy...

...dalsia vec: ked s mamou myslime, alebo ropravame o niecom, co sa stane a v mysli si hovorime, ako sa zachovame, vieme, ze sa to s istotou nestane, lebo na to myslime.....

...ja osobne si myslim, ze cely tento movie je podobneho zamerania ako napr. Zeitgeist, teda jednostranny pohlad na vec, teda nedava na vyber.....

darika

Denz
tak taketo nieco som hladala a potrebovala si potvrdit.Verim tomu.Cely moj zivot sa toci o tom,co chcem ja.Zatial som to dosiahla na 70%.Vsetko,co som moc,ale skutocne moc chcela,sa mi splnilo.Funguje to!
Je to vlastne o vsugeracii a komunikacii s vlastnym mozgom.

n,,

ja som denno denne myslela na jednu súťaž... do ktorej som sa prihlásila .. žila som ako keby som vyhrala.. už.. až jedného dna mi zavolali že som vyhrala:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tajomstvo uspechu v zivote - Fórum - ZDRAVIE.sk