och tie stehná

ovecka83

A-Z dakujem za radu, chcem schudnúť celkovo ale na konci toho celeho chudnutia by som chcela aby moje nohy vyzerali štíhlejšie vdaka zmiznutemu tuku a nechcem docieliť to že naberú na objeme svalmi...behám uvidíme :D

stehienko

nikde v mojom prispevku nevidim nevhodne pripomienky ani nic, cim by som sa snazila kohokolvek nahnevat..
myslis, ze su zeny, ktore maju problem len schudnut?? nie, su zeny, ktore tuzia aj pribrat!

A-Z

Ahoj, selektivne sa chudnut neda. T.j. len na brusku, len na stehnach... Je geneticky dane, kde sa nam tuk najviac uklada, niekto ma problem s hrubsimi nohami, niekto nemoze dosiahnut ploche brusko.
Ale, samozrejme, cvicenim sa da vela ovplyvnit. Ked chces zostihlit stehna, nemala by si ich zatazovat posilnovacimi cvikmi, lebo, ano, ziskaju mierny objem. Odporucala by som ti aerobne cviky, ale skor ako beh - radsej plavanie, aerobik, korcule, bicykel, to vsetko s minimalnou zatazou alebo len s vahou vlastneho tela, prave pre efekt spevnenia, casom. A vsetko v miernou tempe, nie na maxime tepovej frekvencie.
Zalezi aj kolko mas kil. Pokial nepotrebujes chudnut, len zlepsit postavu a mas problem prave so spodnou cstou tela, tak pre vyvazenost a sulad celej postavy by si mala posilnovat hornu cast tela; najma ramena, biceps, triceps, brusko a chrbat. A nech je efekt komplexny, tak aj zdravo a vyvazene sa stravovat a dodrziavat pitny rezim; 2 - 3l nesladenych tekutin, v lete a pri sporte aj 4l.

ovecka83

stehienko...ak ma mieniš tvojími nevhodnými pripomienkami nahnevať nedarí sa ti to..a ak nevieš poradiť.tak radšej nepiš nič

ovecka83

dakujem za radu..no stravovanie som upravila chudnuť sa zatiaľ darí beham min.3-4x do týždna po 30 min. lebo pocasie to niekedy nedovoli castejsie hlavne teraz v zime...vidis drepy ma nenapadli....ale nenaberiem na svaloch a tak aj na objeme??...ja potrebujem práveže ten objem stehien dat dole a aby sa tie moje stehna nekývali este chvilu po tom ako ostanem stáť :)

mnamka257

to sa urcite da-ale musis behat pravidelne a ako tak sa aj zdravo stravovat.prijemnejsim sposob ktory pomaha rovnako a mozno aj viac, je korculovanie.ked vonku nebude vhodne pocasie, rob vnutri aspon nejake svihy, vykopy, vypady, drepy a po. a do leta sa ti urcite schudnut podari.samozrejme ked budes vsetko poctivo dodrziavat...