chuti chlapom ked robia zene oral?

Príspevok v téme: chuti chlapom ked robia zene oral?
ZZZENA

Ahojte ,

hmm tak ako zacat..ja nemam problem robit priatelovi oral, so vsetkym , vzruusje ma to..no priatel by chcel za odmenu robit oral mne , ale ja mu to nechcem dovolit lebo mam akysi blok v hlave ze to nechuti..(totiz ked raz isiel dole a potom sme sa bozkavali bolo to akesi kysle..proste cudne..) preto si myslim ze to musi byt asi na grc ked mi to ma robit ustami...alebo sa mylim ?? alebo co robit preto aby to nemalo taku chut??? :(( prosim pomozte lebo neviem kto viac je zufaly ci ja alebo priatel..lebo on si mysli ze robi nieco zle ked ho nechcem tam dole pustit..:(

Kačena

teda mu-to nechuti :) a vlastne ani mne, ale nevadi mi ked sa so mno potom bozkava, lebo to hned zmizne a ja zboznujem jeho bozky :)

Kačena

Mojmu priatelovi sa to nehnusi, vonia mu to, no co sa tyka chuti nechuti mi to, ale robi to velmi rad, lebo mi chce spravit dobre, hlavne ked vidi, ze sa mi to paci;)

niekto_

riesenie je jednoduche

porozpravaj sa snim (neuveritelene ale ono to pomaha :P )

povec mu ze sa bojis ze by mu to mohlo byt neprijemne ze moze prestat kedykolvek ked by mu to bolo neprijemne ze sa nic nestane

chut aj vona sa meni podla cyklu cize ked mu to raz nechuti inokedy moze take mu to nezakazuj ani ked by sa stalo ze stym raz prestane

Fernando

Ja som do oralneho sexu uplny blazon. Zboznujem tu chut. Zobznujem jej susku. Nevadi mi ci je umyta a ci nie. Proste to zboznujem a pred menstruaciou to byva kyslejsie. :) a ani priatelka sa nechce potom bozkavat. Ze jej je to neprijemne. :)

AdamKrt

Ked som partnerku uspokojoval oralne, alebo prstami - az striekala, tak pravda chutila poriadne horko.

Ked je zena pekne vyumyvana do cistucka, tak je to uplne bez problemov, ze je chut sa hadam aj zahryznut. Ked uz vsak dojde k vylucovaniu telesnych tekutin, predpokladam, ze to bude podobne, ako u muzov spermie /a ich chut/.

Ak sa mi chut partnerky zda v danom momente nie prilis chutna, tak si dam cukrik / proste kto chce, co chce/ a uz je potom oral na partnerke ako zakusok :)

ciernoocka

ahoj, podla mna,keby mu to nerobilo dobre,respektive nechutilo,tak to nerobi:)
je jasne,ze ma to urcitu chut v ustach,ked sa potom bozkavate,ale ta sa strati,len na to netreba mysliet a uzivat si chvilu.ma to taku chut ako si ty dole a to zase moze suvisiet so zivotospravou, ako som citala,takze sa skus uvolnit a ked to bude chciet,tak ho nechaj, nech to spravi. (a uz keby si velmi chcela, tak sa ho potom opytaj ci mu nerobi problem bozkavat ta na tych partiach, ked si verite a nemate problem sa rozpravat o vsetkom,tak ani on nebude mat problem ti dpovedat,pripadne sa o tom porozpravat) :)

carol

Neboj sa, ked ta ma rad, bude mu to chutit. Uvolni sa, zabudni na to a uzivaj si to! Moj frajer hovori, ze on sa vyslovene tesi, ked mi mote robit oral, i ked mne moja vona velmi nevonia... Takze bez obav mu to dovol, inak sa pripravis o vela:)