Vzduch v posve-problem?

Príspevok v téme: Vzduch v posve-problem?
cililing

ja viem ze je to normalne.. ze vas chlap pocas sexu napumpuje vzduchom..ale mam pocit ze nam to sposobuje problem. Ze ked mi tam napumpuje vzduch tak sa mi suska roztiahne. Resp vchod je uzky ale tam dalej je normalne prazdno a on ma potom poriadne neciti a n evie sa spravit...potom ked si "prdnem" zo susky tak sa opat ztiahne. Mate aj vy taky problem? co mam robit aby mi ho tam tak nenapumpoval.... ja sa snazim stahovat svaly ay ma citil a tusim je to o to horsie..ze este viac vzduchu sa tam dostane. najlepsie ak odpovie chlap ako to vnima ... dakujem

janekMY33

ozaj s tim stahovanim sa to trenuje takto ked pojdes cikat tak pokazde musis prerusovat mocenie a tim si posilujes zovretie a ked budes sexovat tak uz budes vediet kedy a ako stiahnut a s tim vzduchom skus neake geli aby to viacej mazalo

mimca75

jaj, normalne som sa musela smiat, ked som si pomyslela na moje "prdenie". je to normalne, stava sa mi to, ale skutocne zalezi od polohy. s mojim muzom sa tiez na tom smejeme.....

cililing

dakujem za odpovede :))

ja viem, ze je to nromalne ze sa pri tom prdi..:)) moj ex mi povedal, ze kazdej babe sa nafukne vtedy vagina ako balon...

jaaaaaaaa:D

ja mam s tym skusenost:D priznam sa, ked as mi to stalo prvykrat, bolo mi to fakt trapne... ved som si na 100% neprdla... a nevedela som o co ide.... az potom som sa o tom docitala na nete a vysvetlila co to bolo:) teraz sa nad tym len pousmejeme, ked sa nam to niekedy stane... a stava sa to len pri niektroych polohach...

cililing

citala som si o tom...a je to nebezpecne jedine ak do tebe chlap naschval fuka vzduch ako keby chcel nafuknut balon. Jedine vtedy.
Ale je to normalne ze sa mi rozsiri posva? resp. ten vzduch ze ju natlakuje? mate s tym niekto skusenost?

jaaaaaaaa

nechcem ta plasit ale raz som o tom citala ze je to pre zenu nebezpecne dokonca zivotu nebezpecne pisal o tom nejaky lekar poinformuj sa