Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?

Príspevok v téme: Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?
luulis

Dobrý deň,
takže mám 16 rokov a asi 170 cm ,ale tie si už držím nejaké 2 roky,takže si nemyslím že ešte viac vyrastiem,aj ked by som to potrebovala.Ale kamarátka má inšpirovala -hrá volejbal a na to aby mohla hrať za vyššiu "ligu" musí mať 180cm ,teraz má 178 tak ju tréner dáva každý tréning zavesiť na rebríny podľa vás to má nejaký efekt?RESp.moja najdôležitejšia otázka Poznáte nejaké iné spôsoby ako vyrásť?Ďakujem

ASDFDGFDGFDS

ked mas peniaze kupis si auto, mozes soferovat, a ked nemas peniaze? Ked mas menej ako 147, mas kratsie prsty a koncatiny, teda aj neproporcionalne k tvojmu kratkemu vzrastu?: sorry no chance,na Slovensku riesenie? Smiat, odstrkovat, zosmesnovat. V zahranici, to je uz ina kava, tam takymto pomohaju zial KRUTA SLOVENSKA REALITA, A SLOVENSKE ZDRAVOTNICTO,KTORE SA RIADI HELSOM MAS PENIAZE, TAK TI POMOZEME, A MAS ZDRAVIE, SI ZDRAVI A MAS SANCU NA LIECENIE, NIE PREDPISAT IBALGIN A HOTOVO A GOODBYE

asdfghjkl

slovensko je zla krajina, co mi potvrdzuje, kde PENIAZE SU VSETKO, ked nemas nemas zdravie, si maly, nemas pracu, nemas nic.

asdfghjkl

co viac skodi trapit sa cely zivot, sediet cely zivot doma na riti v biede a chudobe, byt zosmesnovany, len preto ze mas podpriemernu vysku, alebo brat hormon co predstavuje mensie zdrarvotne riziko ako toto znasat cely zivot? NIzkou vyskou vznikaju ortopedicke problemy, co su aj vedecke clanky. Je teda realna sanca a exsistuje hormon, ktory pomaha ludom s trpaslicim vzrastom? V Cine je to normalne mat pod 150cm, v mix krajinach tiez, na slovensku ked sa odlisujes, si bokom, si nieco menej a bojovat s tymto pus s dalsimi vecami.... nie nadarmo sa hovori hlavou mur neprerazis.... tu je tento boj niekolkonasobne tazsi nerealny a nici zivot cloveka.

rast.hormon

A tie prispevky niektore co tvrdia ze mlieko pit a blablablabla... su hluposti, je to dane geneticky a tiez je to dane tym ake sa dieta narodilo a ci bolo dobre zivene ked ho matka cakala. Totiz ci matka bola dobre zivena v tehotenstve. Ak matka malo jedla a mala sama zdrav. tazkosti tak aj dieta sa narodi mensie a slabsie. Potom celkovo zaostava v raste so svojim rovesnikmi. A rastove hormony su velke svinstvo ktore mnohokrat ani nepomoze a niekedy viac uskodi lebo hormony su hormony.

rast.hormon

Na 28 rokov ti uz nic nepomoze vyrast, rast je ukonceny. Co sa tyka oblecenia, ak mas v okoli cinske markety chod nakupit tam, oni tam maju kopu oblecenia s velkostou 34. Napr. nohavice maju na vyssiu postavu ale v pase strasne uzke su. Cize treba len skratit na primeranu dlzku tebe. Alebo skus sekace tam tiez sa da najst kopa pekneho a lacnoho oblecenia. Zalezi aj od toho ci si stihla alebo moletnejsia. A ohladom soferovania ti poviem ze poznam dve zeny ktore su sice o teba vyssie jedna ma 147cm a druha ma 150cm a obidve maju vodicak a normalne soferuju. Sedadla v dnesnych modernych aj skor vyrobenych aut su polohovatelne cize si moze nastavit tak aby si dosiahla na pedale. Tiez podsedak je riesenie. Dnesne auticka niektore su tak sikovne vyrobene ze snad by si aj vodicak mohla mat. Len peniaze treba no...

asdfghjklo

Mam 28 rokov a 143 cm, to znamena, ze som odstrkovana, zosmesnovana a ponizavana, a mam z toho i ortopedicke problemy. doktorka mi povedala ze nic neexistuje na trpaslici vzrast, lebo som z chudobnej rodiny, a preto trpim cely zivot. Nie je tu sanca spolocenskeho uplatnenia, su tu problemy od soferovania, po nakupovanie, kedze nedosiahnem do regalov, po kupu oblecenia (na SR si nenajdem nic bez krajcirky, nastastie je zahranicny online obchod, ktory mysli aj na kratkych a prvykrat som si mohla kupit aj topanky, nie detske s c. 34), som nezamestnana, tak isto nielen vizualne to vyzera strasne,a navyse ja pri kratkom vzraste mam aj kratsie koncatiny, kratke, krive a hrubee prsti, no i z diskusii vyplyva a potvrdzuje, ze minimum je 156cm a takymto malym je zivot kriz a utrpenie, preto chcem vediet ci realne nieco existuje na podporu rastu v dospelosti, kedze v destve slovenske zdravostnictvo na mna extremne setrilo.

Lulu2011

ludia nevyrastiete ani po mlieku, ani po mede, ani po cibuli :) co vam je dane geneticky taky budete, jedine co moze rast ovplyvit je podavanie hormonov, ale musi byt na to adekvatny dovod, urcite nie 170 cm meriace dievca napriklad :) vacsinou sa to dava ludom pod 155 cm po dohode s endokrinologom

Maťon

Meriam 158 cm a chcel by som merat 165 aby som mohol jedno dievča zbaliť.(má rada vysokých chlapcov)
(mám 12 rokov)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vyrásť aspon 2 - 3cm? - Fórum - ZDRAVIE.sk