nechápem bulimičky

Príspevok v téme: nechápem bulimičky
anjika

Priznám sa, že pred desiatimi rokmi som tiež strašne málo jedla a veľa cvičila, no nechápem ženy, ktoré vyvrátia všetku potravu, ktorú najprv napchajú do seba. Ony vlastne vracujú dobrovoľne! Mne stačí, ke%d mám riadnu migrénu a ide všetko zo mňa von. Ako niekto môže vracať dobrovoľne? Ja prežívam dávanie počas migrény - skrátka nedokážem v sebe jedlo udržať - a idem z toho zošalieť. A niektoré dievčence si kľaknú nad záchodovú misu dobrovoľne!

lenoorka

hm =( zistila som teraz že som asi tiež z časti bulimička =(...mám zachvaty kej potrebujem čokoladu =( a kej ju mám zjem dostanem vyčitky a ide sa do kupelky...=( neviem si pomoct =( ale citim sa potom troška lepšie =( ale bojim sa niekomu s tym zdoverit =(

fiera

bud rada ze chapes..ani ja by som tomu nechcela chapat...normalny clovek ani nevie ako mu je dobre...je do vtedy dokym nieje sity..lenze niektori to nedokazu zastavit...... je to rud proste...zrat zrat zrat..a je jedno kolko to stoji..kde je jedlo..:(((((((((((((

lera

anjika Ja mam bulimiu a nejde mi o to ze to vyvraciam...je to zachvat prejedania sa kedy sa neviem zastavit kedy neviem ovladat sama seba a potom ked si uvedomim co som spravila sa bojim ze priberem a tak idem zvracat... je to o tom ale ani sa nesnaz chapat lebo ty nemozes... a hlavne: bud rada ze nemozes... co by som ja len dala za to tuto chorobu ani nepoznat a nechapat ju :((

heha

karco,nie,nemam.ale poznam dievcata,ktore maju a prezila som s nimi pretazke chvile,kde boli vsetky logicke argumenty zbytocne. jednoducho prepnutie v hlave,a to,co predtym hovorili uz neplatilo...akoby na to zabudli, akoby to nikdy neexistovalo. potom vycitky,potom sa im "rozjasnilo", ale uz sa to nedalo vratit,a tak dookola!

sewie

anjika,dufam ze to nikdy nepochopis..ani ja samu nechapem-nechapem preco,kde sa to vo mne vzalo,ako som to mohla kedysi robit...ale vtedy nerozmyslas zenie ta pud-ZRAT je ti jedno kolko to stoji si schopna utekat aj cez polku mesta ak vies ze je tam obchod s JEDLOM nacpes co vidis a potom...sa len hambis je ti luto co si spravila,je to luto ze mas v sebe asi 10000 kalorii navyse a musis to dat von...zelam vsetkym babam co to maju!drzte sa a bojujte!a tym co to nechapu,nech to ikdy neokusia na vlastnej kozi...a ver ze nikto to nerobi dobrovolne...ziadna choroba asi nie je dobrovolna..aspon ja som si to nevybrala

anjika

Zial aj migrena ma z vacsej casti povod v psychike. :-( Ja hlavne nepochopim, ako niekto moze dat plno prachov za jedlo, ktore potom...

heha

este som chcela,ja si raz tak vazim vsetky bulimicky a anorekticky,ktore sa z toho dostali. viem,kolko sil a zapierania ich to stalo. vsetka cest!