FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: únava po jedle

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "únava po jedle" v článkoch
 • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
  žeennaa13.01.10 14:40

  Čo spôsobuje únavu po jedle? Často a mi stáva, že by som si po obede najradšej ľahla a nechce sa mi nič robiť. Zaludok vraj pracuje a všetku energiu spotrebováva na trávenie? a tak preto sa mi nechce nič robiť? uplne vtedy cítim takú slabosť v celom tele.

 • žeennaa13.01.10 15:58

  no mne sa to tiež väčšinou stáva ked zjem napr. pizzu, alebo niečo sladké na obed. ale mäsa teda ozaj vela nezjem. asi to bude tou kombináciou stravy.

  A aj to s tou kávou sa mi stáva, ráno pijem kávu bežne, to mi nerobi problémy, ale akonáhle si ju dám niekedy po obede, úplne ma uspáva.

 • usiko13.01.10 15:13

  stava sa to preto, ze clovek zje zle kombinovane alebo tazke jedlo...mne sa to stav ked zjem pizzu, syr s hranolkami, karfiol so zemiakmi a tatarkou a take veci....ale inak to je len vynimocne...ja mam delenu stravu, takze po kazdom obede som plna energie, lebo viem, ako kombinovat.....a telo nespotrebuva tolko energie na travenie nespravne pomiesanejs travy....

 • asterion13.01.10 15:09

  nemáš v jedálničku ťažké jedlá, veľa mäsa a podobne? treba si zvyknúť na ľahšie jedlá, ak ti terajší jedálniček robí ťažkosti. inak, je pravda, že aj na trávenie organizmus potrebuje veľa energie a preto ak máš možnosť, nie je v tom nič zlé, oddýchnuť si chvíľku po obede. siesta je veľmi múdry výmysel a nie bezdôvodný. vždy je lepšie spomaliť, ako najesť sa byť uponáhľaný, v neustálom pohybe.

 • Denz13.01.10 14:59

  Príčinou únavy býva často prejedanie sa, ktoré zaťažuje celý organizmus a komplikuje príjem kyslíka. Problémom sú, samozrejme, aj diéty a nedostatok výživných látok. A jedno upozornenie pre milovníkov kávy: aj pravidelná konzumácia kávy môže viesť k pocitu trvalej únavy.

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.


  Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóraČlánok dňa

Inzercia

Máte vysoký cholesterol?

Máte vysoký cholesterol?

Ako účinne znižovať hladinu cholesterolu v krvi prirodzenými metódami? Akcia !!! Ku každému baleniu prípravku ARD Cholesterol 48 tbl dostanete + 1 balenie navyše v hodnote 29,38 EUR zadarmo!

^ Späť na vrch