FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: únava po jedle

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "únava po jedle" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    žeennaa13.01.10 14:40??.??.62.174

Čo spôsobuje únavu po jedle? Často a mi stáva, že by som si po obede najradšej ľahla a nechce sa mi nič robiť. Zaludok vraj pracuje a všetku energiu spotrebováva na trávenie? a tak preto sa mi nechce nič robiť? uplne vtedy cítim takú slabosť v celom tele.

• žeennaa13.01.10 15:58??.??.62.174

no mne sa to tiež väčšinou stáva ked zjem napr. pizzu, alebo niečo sladké na obed. ale mäsa teda ozaj vela nezjem. asi to bude tou kombináciou stravy.

A aj to s tou kávou sa mi stáva, ráno pijem kávu bežne, to mi nerobi problémy, ale akonáhle si ju dám niekedy po obede, úplne ma uspáva.

• usiko13.01.10 15:13??.??.90.5

stava sa to preto, ze clovek zje zle kombinovane alebo tazke jedlo...mne sa to stav ked zjem pizzu, syr s hranolkami, karfiol so zemiakmi a tatarkou a take veci....ale inak to je len vynimocne...ja mam delenu stravu, takze po kazdom obede som plna energie, lebo viem, ako kombinovat.....a telo nespotrebuva tolko energie na travenie nespravne pomiesanejs travy....

• asterion13.01.10 15:09??.??.95.99

nemáš v jedálničku ťažké jedlá, veľa mäsa a podobne? treba si zvyknúť na ľahšie jedlá, ak ti terajší jedálniček robí ťažkosti. inak, je pravda, že aj na trávenie organizmus potrebuje veľa energie a preto ak máš možnosť, nie je v tom nič zlé, oddýchnuť si chvíľku po obede. siesta je veľmi múdry výmysel a nie bezdôvodný. vždy je lepšie spomaliť, ako najesť sa byť uponáhľaný, v neustálom pohybe.

• Denz13.01.10 14:59??.??.216.19

Príčinou únavy býva často prejedanie sa, ktoré zaťažuje celý organizmus a komplikuje príjem kyslíka. Problémom sú, samozrejme, aj diéty a nedostatok výživných látok. A jedno upozornenie pre milovníkov kávy: aj pravidelná konzumácia kávy môže viesť k pocitu trvalej únavy.

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch