Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Navrety vred pri zadku

Kewe

Moze to byt obycajny vymokvany vredik z potenia. Repik a mast proti hemeroidom, pripadne dubova kora v akejkolvek forme pomozu. Moze to vsak byt sposobene aj bakterialnymi infekciami ako -kokove alebo kvasinkami pripadne zlou hygienou konecnika. Ak sa problemy opakuju bolo by dobre navstivit lekara.

Kamill

Podla mna tu hovorime o dvoch veciach. Bud je to ta cysta, ktora je bolestiva pri sedeni a mokva, pripadne hnisa alebo sa jedna proste o vriedok. Vriedok klasicky nie je bolestivy, len je to proste vadi. Co sa tyka prvej veci, poradil by som odbornika. A co sa tyka vredu, vyskusajte ten repik, pripadne sa opytajte na nejaku mast v lekarni. Ja som si napriklad natieral modrou hlinou a mi to zmizlo.

majjinka

vacsinou ide o cystu,myslim ze dermalna sa vola,syn to mal,pravidelne mu to cistili rezali,,sla z toho krv hnis,dkonca akoby vlasy,ci chlpy..potom mu ju vybrali pod narkozou,ale ste dva roky to mokvalo,chodil opat cistit,drenaze.. zacal si kazdy den robit sedacie kupele v dubovej kore a repiku,a na koniec postirkal koloidnym striebrom,tak ma uz tri roky klud no je to pliaga..a treba sa vyhnut prechladnutiam,nesediet na studenom,jemu to zacalo tym

curtis123456789

Zdravim Vas ..viem ze toto je uz stara tema ale snad to niekomu pomoze ...tak ako par ludi citam mali vred na kostrci ako aj ja ..podkozny ,,strasne bolestivy ani sediet ani lezat...Bol som s tim na chirurgii kdze sa nebojim akehokolvek zakroku ..ambulantne mi to prerezal povytlacal vyslo kopu sajrajtu s krvou ...nasadil antibiotika ...no lenze o dva mesiace sa to vratilo zas takze to iste dookola ....terza to uz mam treti krat ...doktor vravel ze ak sa to bude vracat mucia to od korena vyrezat ..takze vela stastia si prajem :)

evulienočka

Mna tiez trapia vredy uz mi to na chyrurgii rezal ibrala som aj antibiotika je to velka bolest prečítala som ze funicin krem pomaha tak som vyskusala večer som si sním natrela a rano sa mi uz pustil hnis takze dakujem za radu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Navrety vred pri zadku - Fórum - ZDRAVIE.sk