Navrety vred pri zadku

Kamill

Podla mna tu hovorime o dvoch veciach. Bud je to ta cysta, ktora je bolestiva pri sedeni a mokva, pripadne hnisa alebo sa jedna proste o vriedok. Vriedok klasicky nie je bolestivy, len je to proste vadi. Co sa tyka prvej veci, poradil by som odbornika. A co sa tyka vredu, vyskusajte ten repik, pripadne sa opytajte na nejaku mast v lekarni. Ja som si napriklad natieral modrou hlinou a mi to zmizlo.

majjinka

vacsinou ide o cystu,myslim ze dermalna sa vola,syn to mal,pravidelne mu to cistili rezali,,sla z toho krv hnis,dkonca akoby vlasy,ci chlpy..potom mu ju vybrali pod narkozou,ale ste dva roky to mokvalo,chodil opat cistit,drenaze.. zacal si kazdy den robit sedacie kupele v dubovej kore a repiku,a na koniec postirkal koloidnym striebrom,tak ma uz tri roky klud no je to pliaga..a treba sa vyhnut prechladnutiam,nesediet na studenom,jemu to zacalo tym

curtis123456789

Zdravim Vas ..viem ze toto je uz stara tema ale snad to niekomu pomoze ...tak ako par ludi citam mali vred na kostrci ako aj ja ..podkozny ,,strasne bolestivy ani sediet ani lezat...Bol som s tim na chirurgii kdze sa nebojim akehokolvek zakroku ..ambulantne mi to prerezal povytlacal vyslo kopu sajrajtu s krvou ...nasadil antibiotika ...no lenze o dva mesiace sa to vratilo zas takze to iste dookola ....terza to uz mam treti krat ...doktor vravel ze ak sa to bude vracat mucia to od korena vyrezat ..takze vela stastia si prajem :)

evulienočka

Mna tiez trapia vredy uz mi to na chyrurgii rezal ibrala som aj antibiotika je to velka bolest prečítala som ze funicin krem pomaha tak som vyskusala večer som si sním natrela a rano sa mi uz pustil hnis takze dakujem za radu

Enriko

Mne sa urobil teraz taky vred alebo niečo je to dlhe cca 1,5-2 cm a široké 0,5-1cm , už som to mal dvakrát a časom to zmizlo , poradte mi ako sa mám toho zbavyť lebo to strašne boli :(

kevo

Ahojte mam 14 a a mne sa to spravilo tiez asi 1 cm od analneho otvoru strasne to boly neprajem to nikomu a chcem vam poradit ja som si na to daval lieh z lalie a kvet ktory tam bol dala my to suseda ze to je vemli dobre daval som si to dva dni a uz to prasklo vytlacil som dal som si na to masticku fucidin a zmensilo sa to teraz tam je velmi malicka bodecka a mozem pohode zit a od vtedy sa my to nespravilo :D

lillien123

pridávam sa do klubu vredov - abscesov. Vytvorilo sa mi to pred týždňom na kostrči, presne na čiarke, nevedela som sedieť, ležala som len na bokoch, bolesť strašná, bola som nadopovaná tabletkami od bolesti. Najprv som si myslela, že je to hemeroid, príznaky podobné, liečila som aj príslušnou masťou na ne, nepomohlo šak jasné ... hrozila mi pohotovosť, ktorej som sa bála ako čert kríža po prečítaní všetkých tých diskusií o tom ako to treba chirurgicky odstrániť, potom nemocnica operácia (akože isto!)Natrela som to gafrovou masťou (podobný hoc menší problém som mala aj na stehne, skoro až pri rozkroku, puklo, vytlačilo sa dala sa masť a bolo po všetkom)ešte k tomu som začala s obkladmi (čaj z dubovej kôry) pekne to zmäklo, vred praskol, vytlačil sa hnis, krv celý ten sajrajt (že ho bolo požehnane)a viete čo? bolo dobre! na druhý deň som si už vedela polosadnúť, ale reku idem k obvodnej, že čo to presne, absces mi potvrdila, dala masť FUCIDIN a že ak do nespľasne chirurgia a rezať. Masť pomohla, hojí sa to krásne, po dvoch dňoch natierania je z toho už len malá gulička ktorá stále mizne a mizne, už viem sedieť, ležať a všetko možné robiť. Takže som šťastná, že žiadna chirugia nehrozí, netreba všetko riešiť nožom, keď sa tomu dá pomôcť aj inak