Navrety vred pri zadku

otto

Našiel som tieto stránky ,keď som chcel riešiť svoj zdravotný problém.
Občas sa mi medzi nohami tesne pod pohlavným organom objavujú také tvrdé zapálené hrbolčeky,upresním medzi pohlavím a análom. Pôvodne som myslel ,že sú to vredy ale nie sú, lebo nehnisajú ,len dráždia pokožku a vlastne ani nesvrbia,len dráždia pri stisnutí trochu bolia ale nie veľmi postupom času zmiznú a následne sa zase objavia,nedá sa určiť v akom časovom intervale.Liečim si to Alpou potieraním skúšal som všelijake mastičky ale nič nepomáha,najviac pomáha Alpa len to dlho trvá a znepríjemňuje to chôdzu.
Neviete mi niekto poradiť otto.

hshdhd

Caute asi pred jedbym dnom sa mi v oblaati pod kostrcou vlaste na zadku vytvorila hrcka je to tvrdé velke a boli to co je tk

Martina58974

Ľudia, načo operácie ? Volá sa to vred. Ja som mávala na zadku vredy, mastila som si to \"octanovým krémom\" a pomohlo. Veľká vrstva tej maste pomôže.
Teraz to mám pri análi a tiež si dávam tú masť. Sú to vredy - infekcia.
Dá sa to ľahko chytiť, napr: na záchodoch kde chodí veľa ľudí. Preto odporúčam, si dávať toaletný papier na dosku!

Tomo777777

Dobrý deň prajem.chcel som sa spýtať mám tento problém o ktorom ste písali a mám to v oblasti kostrče.Už predtim som to mal a prví krát mi to robili chirurgicky a teraz sa mi to vrátilo. Čo mám teraz robiť je aj ina liečba ??

elena ra

mám to nielen na kostrči ale aj na slabinách v miestach kde sa končia nohavičky už niekoľko rokov .Je to nepríjemné,.stále sa to vracia.Kedysi som s tým bola viac krát na vyšetrení,diagnozu som sa nedozvedela,viac krát som brala antibiotiká,nič nepomohlo tak som to vzdala a trpím dalej ak môžete poradte prosím .www.zdravie.sk

YES

Zdravim Vas, ako Vam to napokon dopadlo, tí čo ste mali asi 1cm od analneho otvoru,, mne sa to urobilo, neviem z čoho, je to bolestivé...

Ivka 1

Tak tu je to veľmi dobré vysvetlené :www.medicentrum.sk My sme to zvládli aj bez operačného zákroku ak budete mať záujem , kľudne sa mi ozvite na mail. Inak som tu už o tom viackrát písala ale najlepšie ak napíšem presne Vám ako na to.

Ivka 1

Zaleží v akom stave je to . Nachádza sa v oblasti kostrče ? Ak áno,tak sa jedná o sinus pilonidalis ak sa nachádza blízko análneho otvoru - konečníka , tak to by sa jednalo o análnu fistulu.

jano62

ahojte, mam medzi polkami na zadku v hornej casti asi 5cm nieco cervene a bolave je to navrete moze to byt vred? a ako to mam liecit?? poradite mi niekto??