Navrety vred pri zadku

BlackSecret

Ahojte, dnes som s tym bola na pohotovsti - tiez to iste - tvrdy cerveny nevytlacitelny vriedok v glutealnej oblasit - diagnoza znie Lymfangitida - ludovo povedane otrava krvi - vlastne ide o zapal miazgovodov -

dali mi antibiotika, ak to neprejde - chirurgia.

MOJA RADA - v ziadnom pripade si to NEVYTLACAJTE a NECHYTAJTE - moze sa to rozsirit do vacsej oblasti a potom bude velmi zle... a ak to neliecite, riskujete ze vam budu musiet postihnutu oblast casom amputovat - SUP SUP K DOKTOROVI

RUBYY

chcem sa poradit mam asi kazde dva mesiace pluzgier na zadku ktory praskne a potom hnisa neviem z coho a akeho lekara mam navstivit je to niake ochorenie ? prosim o radu DAKUJEM VOPRED ....

fefka

Manžel to mal 3x,vždy mu to ošetrili na chirurgii,ale napokon dostal taký zápal,že mal až horúčku a hroznú bolesť.Musel ísť urgentne na operáciu.Báli sme sa,či bude dobrá histológia,ale dopadlo to dobre.Odvtedy má pokoj.

limca

bud vam to praskne samo (dost neprijemne,zapachajuce/ alebo tomu bude musiet pomoct lekar,ja som to mala 2x a po druhom raze som si dala lozko toho vredu vyoperovat aby sa mi to uz nevratilo...vraj je to zo sedavej roboty,nedostatocnej hygieny alebo je to rodove...ale ked si to nechas "vyzret" strasne to boli az sa nedalo chodit...

onco

udrziavaj v cistote, vriedok praskne a si fit. Po kazdej stilici sa osprchuj a poziadaj dôvernu osobu aby Ti na to prilozila stvorcek gazy a prelepila