Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prsia!!!

Naxlia

Ja mam 17 a mam naopak skarede prsia, ktore ani nevyzeraju byt prsiami. Doktorka mi povedala, ze s tou kozmetickou chybou sa uz nic nespravi, ale mna to vnutorne strasne zerie. Jednu mam dokonca ovela mensiu nez druhu. Co ja by som dala za hoci male, pekne prsia...

millli

Co mam na to povedat ja, co mam medz 20 az 30 rokov a strasne male prsia? Zboznujem, ked napise 16 az 17 rocne dievca, ze chce ist na plastiku alebo ze nema este frajera, keby ste sa radsej ucili.

biopich

Denz mozno je schyzofrenicka :-) raz sa vracia na 16 rokov inak zije ako 20 rocna a stale jej nevyrastli prsia :-)

Denz

nastvana- este cca 9 rokov mas na to:))
tak sa netrap zbytocne...... len aby si potom nesmutila po tych co mas dnes:)

mixka

Ahoj, nezúfaj určite Ti ešte dorastú o nejaké to číselko, aj moja kamarátka nemá skoro nič, ale dúfa že sa jej to v priebehu posledných 5 rokov napraví. Ja mám cici dosť veľké, niekedy mám problém kúpiť vhodnú podprsenku, priateľ je síce spokojný, ale ja by som ich niekedy aspon o polovicu zmenšila.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prsia!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk