kedy uz rozchod

Príspevok v téme: kedy uz rozchod
ponizena

ahoj, kedy si poviete ze uz je lepsie vztah ukoncit? ja som si to v poslednej dobe povedala uz viac krat a povedala som to aj priatelovi..ale vzdy sa to potom nejak vyrozpravalo, utriaslo. len uz neviem ci naozaj chcem bojovat za niekoho kto mi robi veci ktore nedokazem tolerovat.aj ked nie sme si vobec lahostajni..

ponizena

rada - mas pravdu, aj ho lubim..ale musim si to nejak dostat z hlavy a srdca. inac sa zblaznim..a ked nad tym tak rozmyslam, uz bolo v poslednej dobe len viac toho zleho, resp. bola som viac smutna ako vesela a statna..ach co som sa ja natrapila kvoli tomu chalanovi, kolko noci preplakala a nespala....

ponizena

usiko, sme..ale takto sme sa rozisli uz neviem kolko krat..lenze potom ako sme sa pohadali, ano chybal mi a pomalicky sme sa zas dali do kopy..a bojim sa ze to bude aj teraz..lenze ked si spomeniem na to vsetko ako sa ku mne spraval....nadavam si do riadnych hlupani ze som mu vlastne obetovala to vsetko...viem ze si ma nezasluzil a zneuzival to..ale to je dlhy pribeh..zatial sme sa neozvali jeden druhemu, teda on mne ano ale som ho odbila. a vies so som si povedala ked sme sa v poslednej dobe zacali hadat - ze s nim uz naozaj nechcem byt. ze sa ho musim zbavit..ja viem, je to hrozne ale tak som to citila..vedel ma tak nicit a asi o tom ani netusil..aj ked snaha o vysvetlenie bola. ale marne...

usiko

vtedy, ked sa neresis domov ked vies, ze tam je on, vtedy ked ak on zavola, nemas chut to ani zdvihnut, vtedy, ked s nim nechces sexovat a vyhovaras sa na vsetko mzne len aby si nemusela, vtedy, ked sa tesis ze si doma sama a nelezi vedla teba, ked sa tesis, ze nebude domca ked prides, vtedy, ked mu nemas chut nic uvarit, vtedy, ked sa ti nechce sa s nim bozkavat, vtedy ked ak zastrkotaju v zamke kluce , ty si povies, ze do riti uz prichadza, vtedy, ked radsej ides skor spat ako on pride domov len aby si s nim nemusela sexovat........vtedy.u mna to tak bolo, ale aj tak som dlho cakala, kym sme sa rozisli...ale teraz uz ok, je to 4 roky odvtedy a som stastna a niekym inym...

janca71

tak ja sa rozchadam uy 10rokov a sme spolu 16 rokov,po nejakom incidente je pauza odluka a potom cakame co bude dalej,

stale nas trafil amorovi sip a zijeme dalej,

Ak mas horuci zemiak v puse tak ho vyplujes,ak je akurat tak si pochutnas....

ponizena

v podstate ked som mu povedala ze uz chcem koniec sa aj mne ulavilo..len ked si spomeniem aj na vsetko dobre a krasne co medzi nami bolo, ked pozriem fotky, tak je to hrozne...dnes som ho videla na chvilocku a chcela by som ho spat..ale viem ze rozchod je asi najlepsie riesenie..ale boli to fakt riadne

syselka

bola som v podobnej situacii, viac ako polroka som sa rozchadzala, ale nakoniec sme sa k sebe vratili.nicila ma tato situacia,riesila som to workoholizmom ;)Definitivny zlom prisiel po tom,ako som sa zacala venovat novemu sportu, spoznala som inych ludi a zivotny styl. Rozchodom sa mi nesmierne ulavilo a viem,ze som urobila dobre,lebo po 4 rokoch vztahu si dnes uz nemame ani co povedat, nemame ani dovod preco ist spolu na kavu.

smutka

Neviem,
mozete riesit 1000 problemov, to je normalne... myslim, ze v kazdom vztahu skor ci neskor pride cloveku na mysel rozchod. Skor sa opytas seba, ci si s nim stastna... ked si s nim? Usmievas sa, ked ho vidis? Chces pre neho to najlepsie?

rada

ked ti to srdce napovie, a dusis sa vo vztahu, ked uz vidis, ze to nema vyznam, aj ho lubit mozes, vo vztahu musis byt stastna, usmievava a vesela, ked uz si urobila vsetko preto, co by sa mohlo zlepsit a stale to nie je ono, ked uz si mu davala x razy sancu a bez zmeny... vtedy je uz cas na zamyslenie, co v takom vztahu zotrvat, lebo chlapov neprevychovame... A vela odvahy. Ja som sa rozisla po 4 rokoch a tiez som dlho vahala, nekonecne hovory mala ako to riesit, a bez zmeny. Nakoniec som to ukoncila a poviem vam, ulavilo sa mi. A v srdci citim, ze to bolo spravne rozhodnutie.

ja :)

pokial rozmyslas o rozchode, uz nieco nieje v poriadku. zato ze ste este spolu podla mna vdacis len tomu ze ste na seba zvyknuti, su tam iste obavy zo samoty a pod. keby prisla medzi vas tretia osoba, ktora by prebudila u jedneho z vas city, myslim zeby ani jeden nevahal ukoncit vztah kedze visi na vlasku.