Nova tabletka po? Ellaone

leah483_438

ahojte chcem sa spýtať s priatelom sme mali nechranený sex pred dvoma týždňami hned na druhý den po sexe sme išli kupiť tabletku EllaOne potom som ešte brala antikoncepciu 3 dni a od minulej stredy kedy som dobrala antikoncepciu mi neprišla menšruacia,ale príznaky že by som ju už mala dostať mam len sa bojim že ju nedostanem a tehotná nechcem mam len 20 rokov ... prosim surne mi odpíšte bud na e-mail alebo sem ... dakujem

Julinka 29

Presne ako pisete. ellaone je silnejsia a hlavne na predpis. cize trosku viac roboty okolo toho. Teta je gynekologicka, ked som sa jej na to pytala, tak vravela ze ako nudzove vychodisko je to uplne v pohode. Len to neodporuca pravidelne. urcite 1000x lepsie, ako potrat.

natalia123

Dievcata, mali by ste sa hlavne spamatat, lebo mam pocit, ze taketo tabletky berie v dnesnej dobe kazde 2 dievca...pritom mali byt vyhradne len v situaciach ako je znasilnenie...Mozete byt neskor kludne aj neplodne. Takze aj pred sexom treba zapnut mozog, aby ste so zvazili, ci prilis neriskujete a aby ste potom nemuseli siahat po takychto tabletkach.

karolinkaaa

ja som si ju dala dva tyzdne dozadu, zatial som ziadne nejake vedlajsie ucinky nemala. jedine co ma znepokojuje je, že mi meška menstruacia už 8 dní, pričom som mavala vždy pravidelny cyklus...

bella12

len poznámka k lasicke: ellaone rovnako ako escapelle pôsobí ako raný potratový prostriedok - ak dôjde k ovulácii a oplodneniu, spôsobuje odlúpnutie sliznice materinice spolu aj s novým jedincom, čo spôsobuje jeho usmrtenie.

lasicka772

Zial nic nie je na sto percent, nakolko to nie je abortivum. Vyzera vsak byt podla cisel ucinnejsia. To ze je na recept, je vecou, ze je to liek novy a bez historie. No a ucinnost po ovulacii, ano vyzera byt vyssia a tu je zena oplodnitelna aj tak iba 12-24 hod, a potom vajicko zanika. Kdezto spermie si vedia na vajicko pockat 3-5 dni, cize vzdy je posobnie takychto tabletiek zalozene aj na tomto poznatku.