Aký lubrikant pri problemoch s mykozami???

daria29

dievčatá ,skuste používať ANIONOVe vložky.pôsobia antibakteriálne,protizápalovo,veľmi vysoká úroveň hygieny.používaju sa pri infekciách,výtokoch,po pôrodoch,po operáciách,po pohl.styku.atď.človek bez anionov nemôže žiť,vstabilizovanom pružku su vsadené vo vložke.vložka je jemná,bavlnená,nie je bielená chlorom.v obchode sa nepredávaju!

alena21

Karuna97, a ako vieš pomôcť? Mne už gynekológ nestačí 4 roky. A vyskúšala som všetko cez tabletky, aloe, prírodné doplnky, probiotiká, rôzne diéty, detoxikáciu, neumývam sa mydlom, a dodržiavam všetko. Skúšala som liečiteľov, imunológov a požehnane prírodných liekov a silných čajov. Vieš ešte o niečom čo som nevyskúšala?? Zaujímalo by ma to.

otys

skusila si sedace kupele rosalgin?namiesto l.gelu si skus dat canestnem pred stykom a po nom.na umyvanie lem detske mydlo,vyborne sss ruzove mlieko natelo.sAVONU,zistila som ze dolezity je aj toaletny papier vyborny je zlty papier s kamilkami S COOP JEDNOTA.VYBORNE SU AJ GLYCERINOVE TABLETYneviem presnny nazov su na predpis ale ked mas znamu v lekarni...nie su drahe urobia vinikajuci vyplach znutra.priatel nech tiez pouziva canesten ostatne vysad.neosvedcilili sa mi probiotyka len toto. nezamienaj s candibene mast to je nahrada.za canest.vyhni sa oral to tiez moze byt zdroj infektu.

Monika1984

Ja mavam tiez casto probelmy s mykozami , preto si kupujem jendoznacne neparfemovane gely. Zatial som skusila len tieto 2, nie su ani drahe, a nerobia mi ziadne probelmy. Kuk: -odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

usiko

my mame TY a JA, lubr. gel s cajovnikovym olejom, presne na prevenciu mykoz a nemala som ani raz za dva roky...a to som bola chronicky mykozova....

karuna97

Dievčatá,rady z dvoch oblastí-sexuológia a biológia:skúsenosť s kientkami,ktoré mali problémy,boli po operácii,alebo mali citlivú flóru,používali antibakt.,alebo dezinfekčné gely.Treba ich ale vyskúšať,pretože precitlivelá sliznica môže zreagovať alergiou.Najlepšie je dohodnúť sa s lekárom.
Druhá možnosť je odhaliť pôvod ochorenia,nestante sa ich otrokom.Ak chcete začať normálne sexuálne žiť,zistite prečo sa Vám v tele drží príživník.Ak nestačí gynekológ,viem ako pomôcť.

aadrin

jasne ze som patrala a liecila sa...bohuzial ti, ktori sa s tymto problemom potykaju dlhsie vedia ze mykozy sa zo dna na den nezbavis.....probiotika berem odkedy mi problemy zacali...takisto candivac, preventivne actigel od bioclinu,mam za sebou 4mesacnu liecbu mycosystom (to neratam rozne lieky, cipky a masti, ktore mi predpisalaa gynekologicka)skusala som pritokvasinkovu dietu a podobne veci,nosim len bavlnenu spodnu bielizen, neparfumovane vlozky,intimkam sa snazim vyhybat a obmedzila som sladke...navstivila som aj imunologa....myslim ze mam prestudovane vsetko o mykoze a moznych liecbach a prevenciach !........momentalne sa citim fajn a hladam zodpovedajuci lubrikacny gel...to je vsetko... takze ak ma niekto tipy budem povdacna ...

zu17

a patrala si po tom, preco mas tak casto mykozy? verim, ze by ti urcite zabrali silne probiotika a alchemilkovy caj...

aadrin

Este ma napadlo, ze mame doma lubrikant s Tea tree fantasy s mierne dezinfekc ucinkami...ale teda moc nelubrikuje :(