Caka ma cesta do Indie - nejake rady prosim

Príspevok v téme: Caka ma cesta do Indie - nejake rady prosim
IIndka

o par dni ma caka cesta do Indie, ockovanie mame uz vybavene,chcem sa ale opytat, ci su nejake zalezitosti, na ktore by som nemala zabudnut....
napr. aj co sa smie/nesmie vziat do lietadla, plati to ako pri ceste do UK?
comu sa vyslovene vyhybat v strave
mozno aj nejake obmedzenia co sa oblecenia, farieb tyka....
cesta je naplanovana do tej rozvinutej casti

dakujem za akekolvek rady

IIndka

ved vam potom napisem, nebojim sa nejak.... len ma desi, ako moje telo zareagije na ten teplotny vykyv, ked tu mame -2 a tam je 32°C..... ojoj...a 4,5 hodinovy posun :)))
bude to zaujimava sluzobka

darika

poznam cloveka,ktory tam chodi 4x do roka.uz tu bola jedna tema o tomto.Skus zalovit.On sa dokonca ani stepit nedava.Nic ti netreba.Nie je to ako ta strasia.Hlavne,na co sa mozes tesit,je strava.Indicka kuchyna je najlepsia na svete.

riasenkaa

lluullu jasne, ludia su tak cistotni, ze nejaky vladny indicky cinitel musel verejne vyhlasit, aby ludia prestali kakat po meste... A chorob tam maju neurekom. Nabozenstvom su vymleti. Ja by som tam nesla ani keby mi zaplatili. Irituju ma aj tie nausnicky v nose zien. Tolko je krasnych miest na Zemi a civilizovanych, ze nechapem ludi, ktori maju potrebu sa pchat do takych dier.

asterion

indka, asi najlepšie je vziať doláre a v banke v indii ich zameniť za rupie. a samozrejme kreditku :-)
tak veľa šťastia a veľa nových zážitkov.

IIndka

Dakuejm za rady a postrehy... neviete este niekto, kde sa menia tie ich rupie? odchadzame o 2 dni
zmiesane pocity, ale skor sa tesim