Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zelený jačmeň a chlorella

macejka

ja užívam tree3chlorellu, vrele odporúčam zlepšuje sa celkový chod organizmu cez tráviacu sústavu až po upravenie hormónov v tele

crazy smile

Ja mam na chlorelu len pozitivne ucinky-vycistila sa mi plet a zachranila ma pred operaciou tenkeho creva(crohnova choroba).Keby nie tohto pripravku tak neviem ci este som tu.Konecne mozem jest pit a usmievat sa nad zivotom.Nie som uz unavena aki predtym.Nepisem to tu len tak.Na chut sa da zvyknut lebo ked clovek je na dne chyta sa kazdej slamky

KatarinaZA

Padajú tu rôzne názory na green ways zeleny jačmeň A tiež na chlorellu Green Ways. Nedávno som sa dostala ne jednu konferenciu, kde hovorili o účinkoch chlorelly a jačmeňa GW na organizmus. Bola som veľmi prekvapená, pretože prednášajúci boli lekári a vedec z oboru a riešil dlhodobé účinky chlorelly na rakovinu a mal to podložené serióznym výskumom, čiže nie len jedna pani povedala.... Produkty som si potom kúpila od pani, ktorá mi to odporúčila keď som chcela golden yaccu. Dostala som sa k nej cez stránku www.dobrezdravie.sk a som jej za to vďačná.

RNG

V lekarskychu literaturach sa zialbohu siri hromada lzi na podporu sucasneho stavu medickeho priemyslu, ktoremu su potraviny a potravinove doplnky silna konkurencia.
Kedze spirulina a chlorella sa pouzivaju na alternativnych klinikach s uspechom prave na liecenie roznych rakovin, pan dr Bukovsky naletel na lzive spravy okolo tychto doplnkov.
Samozrejme ze vsetky ziviny podporuju aj rast rakovinnych buniek, ved z niecoho predsa musia zit, ale ich hlavna potrava su najma cukry.
Rozne zelene doplnky odmoruju telo a su plne antioxidantov a rakoviny vznikaju ako dosledky zamorenia

sumracna

len pozor, jacmen vam moze prudko znizit zaludocnu kyselinu a to je uz nebezpecne. a podla bukovskeho chlorella podporuje rast rakovinovych buniek. hovoria to aj ini lekari, tak to asi treba brat vazne.

hviezda01

Dobrý deň.Užívam tablety zeleného jačmeňa asi dva týždne a dostala som o viac ako týždeň skorej menzes.Može to byť aj z toho?A teraz mám aj tretí deň hnačky.

viki0987

Výborný je aj Pangamin s Bifidus, pohánka -prečistí..a nestojí to tisíce..Na šaláty citronocá šťava, olivový olej 1:3,kusok mäska dodá Jedna mamička v pôrodnici mi poradila lenné semienka.., zjedla vraj lyžičku lenných semienok a pomohlo jej to na zácpu..
Dcérke pomáhala surová uhorka..Teraz zobe expandované kolečká myslím z rýže, stojí to 39centov?.
Mne zas pomáha senný čaj, pomalu popíjaný vypijem polovičku a druhú neskoršie,..Nerobí krče ako rôzne prípravky ako Gutalax a pod.laxatíva..a stojí to pár centov..Dá sa ochutiť s matovým čajom,tiež pôsobí na trávenie pozitívne..

Janulka8

Ahoj,
Beriem asi 3 mesiace tabletky Spiruliny Pacifica od firmy Cyanotech, ktora ma najvyssi obsah zivin a mineralov. Ma to na mna podobne ucinky ako pise Mirusenka. Nemam tolko chut na sladke po obede a mam viac energie na pracu. Chudnut prave teraz nepotrebujem, ale verim, ze chudnutie so spirulinou by bolo lahsie ako bez..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zelený jačmeň a chlorella - Fórum - ZDRAVIE.sk