Zivotna krizovatka

Príspevok v téme: Zivotna krizovatka
Keita

Ahojky.Budem sa snazit vtesnat sem 7rokov mojho zivota..rada by som si precitala vas nazor na moj zivot.Za dlzku sa vopred ospravedlnujem...
Pred 7 rokmi som spoznala mojho uz teraz ex-priatela.Nebola to laska na 1 pohlad.Len sa mi pacil.Bol zvlastny.S nikym sa moc nebavil,skor taky tichsi..to sa mi na nom pacilo,po pol roku sme sa nejako dali dohromady..Zaciatky boli krasne,bolo tam vsetko,velka vasen a z mojej strany aj velka laska.Zamilovane sms,telefonaty,darceky..Bola som stastna.Po 2 rokoch akoby mi zasibalo.Akosi sa nam vytracala vasen,tak som ju hladala inde..Vzdy som sa vratila k nemu,..on bol moje utocisko,mala som pri nom pocit bezpecia,bolo mi ho aj velmi luto za to vsetko co som mu robila..vsetky moje ziarlivostne sceny a pritom ja som ho podvadzala..No..ako to uz chodi..boli sme v zahranici,a ani tam ma to nepreslo.Akoby mi fakt zasibalo.Ja som pila,fajcila,stretavala sa s druhymi,on doma spal..A spoznala som niekoho kto mi zivot obratil naruby.Nikdy som sa nestretla s niekym takym este.Tie hadky,od sameho zaciatku..Pritahoval ma ako nikdy niko predtym.Ukoncili sme svoje dlhodobe vztahy a povedali si,ze to skusime.Ja mu nedokazem verit,on mne tiez nie,on je typicky lider vo vztahu,ja som tiez,obaja nasi predosli partneri nam to dovolili..Teraz mame problem sa vyrovnat s tym,ako sa k sebe spravame.Ja mam pozostatky z preosleho vztahu,on tiez,take ako keby rozkazovanie druhemu,vo vetach,..nasim predoslym partnerom to nevadilo..S predoslym som nemala problem sa pohadat,strasne ma rozculoval jeho pokoj,bol taky pokojny,nikdy nestresoval,nikdy sa nechcel hadat a mna to strasne stvalo!!!S tymto??Neviem sa ani branit!!Bojim sa nieco povedat,lebo on ma ine reakcie.On ma nenecha len tak sa vyrevat,on mi to oplaca.Tym aka je povaha.Ja sa potom cela trasiem a radsej mu dam zapravdu,nez sa hadat.Co sa to deje???Je toto laska??Este stale byvam s mojim expriatelom,lebo sme spolu kupili dom.Niekedy mi velmi chyba.Ale teraz sa vobec nevyznam ci mi chyba ako muz,alebo len ako clovek,u ktoreho som si mohla dovolit vsetko bez nasledkov.Mam strach,lebo to vyzera tak,ze svojho ex som nakoniec az tak velmi nemilovala asi,ked som ho podvadzala.Pri tomto som sa dost ukludnila,ak sa to da tak povedat,vobec nemam chut na party,a ze podviest ho,to mi ani nepride na mysel..on chce aby som sa uz konecne prestahovala za nim na buduci mesiac,ja sa bojim,ze sa pozabijame,..na druhej strane,u mojho ex som dost citovo stradala..on je znamenie panna.Malokedy ma hladkal po tvari,malokedy ma drzal za ruku,a tak..castokrat som kvoli tomu plakala,chybala mi neha a nakoniec aj vasen..tento je celkom iny,je to byk.Az mi niekedy ide doslovne na nervy ako ma hladka a mazna.Co mi uz nadobro sibe??Ani to ani to??Jedno je primalo,druhe privela..Prosim vas,mohli by ste mi poradit ako to vidite vy??Ja som znamenie Baran.Mozno je to trocha aj o tych znameniach..Neviem.Som z toho naozaj uz dost na dne...;-(

bingham

ale nehovorim...mozes byt v zivote aj stastne zamilovana :))(ked motyka vystreli):DDD...nie srandujem urcite budes len musis zmenit niake veci :)

sisssa--

Keita ja si myslim ze sa z toho pychicky zrutis si na najlepsej ceste....Radit sa ti tu neda jedine len poradit ,ale rozhodnut musis ty mas rada obidvoch chlapov a nevies rozhodnut a pritom ublizujes aj im aj sebe.Je to tazke .Ja mam tiez velmi rada svojho priatela a rada sa bavim aj z inymi muzmi ale len bavim .Ja neveru neuznavam nedaokazala by som mu to spravit.Ale aj tak ta neodsudzujem nemam nato pravo,ale mas zivot poriadne dokafrany musis,MUSIS sa z toho vymotat dievca.....

bingham

no tak hadam nie som prekliaty :DD...no ale je to tak...ked mas taku povahu ako maas....tak nikdy nebudes spokojnaa..to je jednoduche...ber to tak ze si svojmu priatelovi uz ublizila....a teraz ta tazi svedomie coooo ???..., ale nie..to k laske patri..., len som ti napisal svoj nazor...takto to budes mat s laskou tazkee :)

Keita

Ale ja predsa nemozem byt az taka svina...predsa...preco?Som dost citliva,vzdy som snivala o velkej laske,ja naozaj neviem,co sa mi to stalo so zivotom...ked som z toho dostala panicke ataky a uzkost,tak to je asi tym,ze ma to velmi trapilo...este stale ma to trapi...nemozem dobre spavat.mavam vycitky svedomia..da sa nevera vobec odpustit?a ako vediet kedy je to ta prava laska?to je krasne napisane...presne to vyvolava laska u mna...strach...a inak...bingham,dufam,ze to nemyslis vazne..nevediet milovat by bolo zivotne prekliatie...

1.skuska

Keita, pozri si tento odkaz :

www.zdravie.sk

a prečítaj si ho aj s komentármi.. Potom uvidíš, ako velmi vieš svojím správaním ublížiť..

zmen sa

sisssa--

Ja ta Keita neurazam aj ta trocha chapem a viem ta pochopit.Uz tu bola podobna tema aku mas ty a autor temy napisal krasne heslo LASKA PREBUDZA STRACH STRACH PREBUDZA LASKU vela to vysvetli nie?

bingham

Keita.....a v com chces poradit ???...jednoducho si taka povaha...a pochybujem...ze ty niekoho budes skutocne milovat..., ale prajem ti to najlepsie drz sa :))

Keita

Dakujem za urazky...Myslite si,ze som taka?Ja si uvedomujem,ze mam chyby...ale az takto ma nemusite urazat...chcela som poradit...:o(