zaludok

mjanik

vredy ide akupunktúrou vyliečiť na cca 5 sedení,kyselinu na cca2-4 sedenia aj ostatné tráviace problémy cca 5 sedení

jacobs

nasli mi vred na zaludku beriem quamatel jeden mesiac mam aj vysoku hladinu zaludocnej kyseliny na to neberiem nic po mesiaci sa nic nezmeniko je mi stalr zle ako pri pokazenom zaludku

feme1

Poprosila by som o radu. Mám 20 rokov, do sedemnástich rokov som nevedela , čo znamená pálenie záhy. Asi pred osemnástimi narodeninami sa to začalo... Posledného pol roka je to neznesitelné, mám to ked niečo zjem , alebéo naopak, ked som hladná, po cigarete, na víno sa ani nemozem pozriet.... ( preto len tvrdé...)
V poslednom čase ju mávam takú silnú, až ma napína...
Prosím pomôžte mi.

Ivka 1

Pola môže sa jednať o vred na pankrease,čo sa týka hlavne toho citlivého pankreasu na
dotyk,zvracania.Čo sa týka návalov tepla,následnej zimnice a búšenia srdca neviem koľko máte rokov ale sú to aj príznaky klimaktéria. Po vyšetrení u gastroenterológa budeme múdrejší,ak chcete
ozvite sa mi potom na mail.

pola3333

ahoj. prosím vás o radu. Začalo to asi pred pol rokom. Ziedla som štiplavú salámu a v noci som sa zobudila na to že mi je tažko. od v tedy sa mi v takých pravidelných mesačných intervaloch takéto nevolnosti vracajú. K tomu mám búšenie srdca, návali tepla a zimnice, zvracanie v ktorom som objavila aj krv, časté nutkanie na stolicu, celkovo sa cítim tak zvláštne ...taký nepokoj. Bola som aj pri lekárke . Robili mi ultrazvukové aj rengenové vyčetrenia na žalúdok a pankreas..a včetko mám v poriadku.no predpísala mi nejaké lieky no nezaberajú. Bolesti nemám, len na pritlačenniena pankreas. Teraz mám íst na nejaké vyšetrenie hadičkou ,ktorá sa zavedie do hrdla až do žalúdka..snád mi už niečo zistia...vie niekto čo mi je?????

trrr

nemala by si jesť mastné, piť alkohol, a fajčiť, pálenie záhy a problémy so žalúdkom nemusia byť príčinou nejakej choroby ale nesprávnej životosprávy, a keď máš správnu životosprávu, tak potom neviem
čo ti je, skús nejaké cviky na trávenie, to občas pomôže

RNG

aalena, helikobakter, s ktorym si telo nevie poradit a zacne skodit zaludku a dvanastorniku treba vyhubit. Inac znici zaludok aj dvanastornik.Dokonca utoci aj na srdecne chlopne....