zaludok

zeta

Ak to bude môj problém,tak POMOOOC!!!
(mojej mamine ho zistili,ak je lahko prenosný,skutočne ho možem mať aj ja!!)
Prosím,dá sa Helicobakter liečiť aj bez liekov?
Práve sa mi dostal do rúk článok o MEDE,vraj jedna lyžica ráno na lačný žalúdok zabíja Helicob.Myslíš,že to môže byť účinné?
Čo PROPOLIS???
Nepoznáte niekto domáci účinný recept proti tomuto Helicob.?
PORAĎTE, PROSIIIIIM!!

zeta

Mna bolieva zaludok vecer, ked si lahnem do postele. Niekedy pravidelne kazdy vecer tak 5 -10 min. Je to príserné. Potom to prejde.
Kamarátka mi hovorí,že je to zalúdočná nervozita,zo stresu.
Ked som odcestovaná, tak som OK. Stáva sa mi to iba doma.
A este jeden problém,neviem,či je to prepojené, hocikedy cez den ma zacne pobolievať zalúdok a pritom sa mi grgá! Možu to byť žalúdočné vredy?
Poradte, Prosím.

miška

U mna sa tiež prejavuju žaludočne problemy.Ked som dačo zjedla tak som to nemohla dojesť,lebo mi satrašne prišlo,zle na žaludok.Vyvracala som zo seba vela vody a to strašne kyslu.Od vtedy neviem nič jesť aj ked chcem.Mam velke nechutenstvo a hnačky.Neviem,že čo to ma byť,či mam malo železa,alebo vela kyselin.Strašne sa rýchlo vyčerpávam aj srdce mi buši čo mam robiť?Prosim poradte,lebo neviem čo mi je.

tonka

Prosim o radu - neviem, co sa so mnou deje, v stredu rano som strasne zvracala a hnackovala s vysokou teplotou a to 2x za sebou, som neskutocne slaba, nechuti mi jest, 2 dni som prelezala, pila len matovy caj a hrianky, no aj to horko-tazko. Ked nic nezjem som OK, aj ked slaba. Inak beriem lieky z lekarne Motilium velmi tazko mi travi, mam pocit tazkeho zaludka a trapi ma v nom velka bolest. Dnes je tomu 4. den, pri lekarovi som nebola. Co to moze byt? Vopred vdaka.

nemôžem povedať

ide asi o gastritídu,tá kyselina je tzv.záha skús Maalox,je voľne predajný a pri pálení stačí zvyčajne 1tableta,dá sa aj cmúľať,sleduj čo ti spoôsobuje pálenie a tomu sa snaž vyhýbať,mal by Ti urobiť žalúdočný ster na helikobaktera.

Dug

Pravdepodobne ide o toto:
www.zdravie.sk

Suviace problemy:
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

Zaznam z poradne:
www.zdravie.sk

Nestaci brat lieky, treba na urcity cas upravit stravu, ziaden alkohol, obmedzit kavu hlavne na lacno, nic pikantne, mineralky najlepsie bez bubliniek + tie lieky co ti predpisal (ak ti nezaberaju skus skocit za lekarom znova)