čo si o tomto myslíte??,

Príspevok v téme: čo si o tomto myslíte??,
kiaa9

chcela by som sa spýtať, čo si myslíte o tom, že baba a chalan sa spoznali, ked mali nejakých 17 rokov, obaja boli neskúsení, ona panna a on panic....prvý krát sa spolu vyspali, milujú sa doteraz.....a sú spolu už nejaké 4 roky...myslíte že je možné, aby bol chalan verný babe až do smrti, aj ked bola jeho prvá??? a jediná???? alebo sa to nedá?

whatif

neviem ci je to mozne...ale verim v to...tiez som tuzila po niecom takom...bohuzial ja som bola panna, ale priatel bol skuseny...a dodnes sa s tym neviem zmierit, ze predomnou mal niekoho(NIEKOLKO?)...podla mna je tazke najst dvoch takych ludi, ktori su si v tomto rovni...a preto to prajem tym, ktori sa takto nasli, aby im to vydrzalo navzdy...

Airiana

presne tak,aj ja poznam take pripady, kedy spolu zacali chodit skoro uz od 15 a su spolu stale... je zbytocne sa vsak takymto zaoberat, zite tak aby ste boli spokojni,aby ste sa tolerovali a mali radi, a hlavne aby ste sa podporovali pri tazkych situaciach preco by sme sa mali riadit nejakymi prognozami, ktore su kde-tam napisane, zi svoj zivot a len tak zistis odpoved

tibike81

poznam pripad vztahu, ktory vznikol v druhom-tretom rocniku SŠ (vec: -18 rokov). teraz, po 11 - 12 rokoch, su manzelia.

cililing

myslim si, ze ak ma v tebe chlap to co chce a ak mu vyhovujes, moze byt verny velmi dlho.
ale som skor skepticka ak sa jedna o monogamiu cloveka a tym viac ak mal v zivote len jendneho partnera/partnerku...anyway drzim vam palce!

aluska

preboha mne je to jedno ci chodite do kostola, ja som si vyjadrila svoj nazor..len som povedala ze nechodim do kostola lebo nebudem pocuvat niekoho, kto vodu kaze a vino pije...ked niekto veri, tak veri vo svojom srdci,na to netreba ziaden kostol

GiovanniX

Kiaa9 ano chlap moze byt zene verny po cely zivot,preco by nemohol?mozna ze sa nasli prava a pravy.Nehadz kazdeho chlapa do jedneho vreca,väcsinou taky ludia to hovoria ze to nie je mozne ktory maju na ucte X vztahov a sexualnych partnerov do ktorych by si normalny clovek ani topanku neobtrel.Jednu vec nechapem ze preco by sa mal vyburit clovek kym je mlady?Dakomu staci 1 partner/ka a dakomu ani 100,je to o osobnosti a povahe cloveka a hlavne o moralnych zasadach atd.Clovek nemusi byt zato krestan,aby mal svoje zasady.Len aky su rodicia,väcsinou aj ich deti su take.

elela

Isabela, pisala som, ze to neznamena, ze ten kto chodi do kostola-ze to je zaruka, ze je ten clovek dobry. Ani ZDALEKA nie!!!
Hoci by tak malo byt, ale vsetcisme len ludia...

isabella

kiaa9, je to az priserne individualne, ale bohuzial je pravda, ze vacsina ludi tuzi po tom "vyskusat" aj niekoho ineho, no nie vsetci su taki, ale aj tak drzim palce, aby to bola ta vynimka...
co sa tu rozoberalo k cirkvi, tak to mate tak: pes ktory steka nekuse a naopak? pes ktory nesteka kuse... bo ja s tym taku skusenost mam, chodila som s chalanom, ktory by vzivote nezahresil, do kostola chodil, dokonca ministroval a poviem vam, ze mi takmer znicil cely zivot, taky chrapun sa z neho vyliahol... a teraz co mam sucasneho, sice nadava, na kostol kasle, ale mna si vazi a o to ide... aky ma ten clovek srdce a nie ci je v kostole peceny, vareny...