Sampon SYOSS ..vase skusenosti

Wara

podla mna je syoss uplne hrozny, mala som z neho take suche krepovite vlasy, uplne ako slamu a pritom som s vlasmi nikdy problem nemala so svojimi vlasmi som bola vzdy spokojna, a presne to iste po pouziti hovorili aj moja sestra, mama aj kamaratka, takze som ho po par pouzitiach vymenila a kedze ho doma nikto nechcel pouzivat, skoncil v kosi, takze neodporucam

kathelyn

Ja som mala ten modrý syoss na objem a aj ten ruzový na uhladenie .... a zdalo sa mi to ze je to naopak .. po modrom som mala ulízane vlasy vyzerajuce mastno a po tom ruzovom na uhladenie som mala jemne vlnité a objemove :D odteraz ked syoss tak len ten ruzovy :D

veverica5

Nemozem si pomoct, ale mne vsetky tieto sampony z reklamy pripadaju na jedno brdo. Nikdy po nich nemam pocit naozaj umytych vlasov, vsetky su akesi mazlave. A rovnaky je aj efekt. Hodia sa akurat tak na vlasy, ktore su od prirody huste, mozno nepoddajne. Ale pre tie z nas, ktore nemaju take stastie, a maju od prirody vlasy skor splihle, redsie a lahko sa mastiace, to nie je ziadna vyhra. Mne sa najviac osvedcilo pri prvom umyti pouzit uplne obycajny lacny sampon (taky, po ktorom vlasy pod prstami "skripu" :-)) a az na druhe umytie pouzijem jeden z tych drahsich "mazlakov". Potom uz netreba pouzit ani kondicioner. To je moja skusenost.

luculiatko

Ja som si kúpila od Syoss-u Repair Therapy, no použila som ho len raz a už nikdy viac. Vyzerali akoby bez života, spľasnuté... Sestra si kúpila ten na objem, no vlasy mala ešte viac bez objemu. Mne najviac vyhovujú prípravky na vlasy zn. Nivea alebo Gliss Kur.