Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ockovanie proti ovcim kiahnam

Príspevok v téme: Ockovanie proti ovcim kiahnam
Monika1984

Davali ste sa niekto ockovat proti ovcim kiahnam? Ja som ich este nemala mam 25 a dost sa toho obavam...aj teraz aj v buducnosti ked by som trebars bola tehotna a taaak...
kedze viem ze kazdorocne byva cca 2 x do roka zvyseny vyskyt ovcich kiahni(mama je ucitelka a rok co rok v novembri a potom na jar pol triedy chyba na kiahne:)
ja som v podstate uz aj takmer rozhodnuta, informovala som sa u svojej obvodnej lekarky, dala mi odporucanku na infektologiu najskor treba urobit testy a protilatky, na zaklade toho sa bude vediet viacej, ale doktorka mi spominala ze vakcina sa neda zohnat na slovensku len v cechach a nemoze to byt na recept od slov.lekara. Citala som na nete vela prispevkov ze sa mnohe osoby dali zaockovat ale kde zohnali tuto vakcinu??????????viete poradit?

theoleander

ak vieš že ešte nechceš otehotniet tak by som išla priamo do kontaktu s človekom ktorý ich už má aby si ich čim skor prekonala ešte kým si mladá.Ale ak vieš že budeš tehotná tak veru v žiadnom prípade, radšej sa zaočkuj.

mala som pred 3Okou a synovec ich mal tri týždne,tak som ho žmohlila všetko robila aby som ich konečne dostala od neho presne na hodinu rovnako so svojou sestrou a musim povedat strašne som trpela a nič z príznakov svrbenia som necítila lebo tie bolesti prevýšili svrbenie,strašný priebeh to malo, čo samozrejme neznamená že aj ty tak budeš, to nie vacsinou to každý prežije bez bolestí.

Tým som len chcela povedat, že za mlada je lepšie to prežit ako v starobe, alebo neskor to može mat horší priebeh.

akinom007

Wilma1/ praveze ked sa nedas ockovat a dostanes ot v tehotenstve mozes mat daleko vacsie problemy, to si necitala? nepocula?

Wilma1

No ja som niekde čitala, že to nie je dobre to očkovanie. Narobi to v tele ešte viacej problemov ako samotne kiahne alebo osýpky. Nebojite sa že pomzaočkovani sa vam može narodiť postihnute dieťa? Ja mam 28 rokov a tiež som nemala kiahne. A očkovať sa v žiadnom pripade dať nechcem.

Monika1984

swistica/ ja som na tom podobne. Zohnala som info, tazko bolestne , nasla som sa nete stranku INOCEM aj som tam sa da ockovat je to sice az v BA, ale co uz...
Tu u nas ma obvodna lekarka presviecala ze ockovacia latka na Slovensku neni len v cechach a ze ani v cechcach sa neda kupit na slovesky recept.
dala mi odporucanku na infektologiu na odber krvi na zistenie protilatok, volala som tam nech sa objednam a tam tolka neochota ze az ..1000 otazok na co to vobec chcem a pod...
asi to bude ozaj riesit len cez ten INOCEM , ockovacia latka stoji 45e.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ockovanie proti ovcim kiahnam - Fórum - ZDRAVIE.sk