Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa neviem smiať?

Príspevok v téme: Prečo sa neviem smiať?
kubos

Dobry den
Mam taky Problem... Aj ked je nieco velmi smiestne tak mam chut smiat sa ale nejde to jednoducho. Jedine mam usmev na tvari a to je vsetko aj ked vo vnutri tela vybuchujem od radosti. Ked sa napriklad niekedy opijem tak sa smiat viem a aj sa smejem. Zacinam si mysliet ze je to nejaky problem Psychiky, Bud ze sa hambim za moje zuby ktore uz aj tak niesu zlte ake boli ked som bol maly alebo to moze byt preto ze som polovicna sirota a odkedy sa to stalo som taky konzervativny...ale je to uz 10rokov.

MYSLITE ZE MI VIE NEJAKY PSYCHOLOG POMOCT? Ja uz dalej nechcem byt len taky ked napr s priatelkou urobime nieco smiestne ona sa rehoce a ja s usmevom na nu pozeram :(

kubos

to > iinkognito

ked som sam tak sa smejem ... nie velmi ale smejem napr na filme a tak ... ale v pritomnosti inych sa vecsinou len usmievam, dokonca aj v blizkosti mojej priatelky s ktorou chodim uz 2 roky... a ked som stastny ale uvedomim si ze sa nesmejem tak sa uz vobec nesmejem lebo som hned smutny z toho

podobne

Ja sa zvyknem rehnit aj vtedy, ked som nervozna. To aby si si nemyslel, ze ludia sa smeju len ked su stasni ci citia radost. Ten rehot mi ventiluje moju nervozitu akosi.

iinkognito

kubos, ani ked si sam, sa nahlas nazasmejes? alebo si taky iba v pritomnosti nejakej osoby?
podla mna to take vazne nebude, kedze pocity a radost prezivas, aj ked iba vo vnutri ..daj to zo seba von... vies kolko dobrej nalady by si tak tvojmu okoliu rozdal?:) ta mozu mat iba za mlkvu rybku...

pre inspiraciu:)
www.youtube.com
vidis dotycnemu panovi bolo jedno ze je v priamom prenose a chechunal sa jedna radost:)

jajka001_

pri niektorych ludoch sa tiez len usmievam, neviem sa rehlit, to je tym ze mi nie su tak blizki, nevies sa tak uvolnit

podobne

Ahoj, ja sa i zasmejem, dokonca sa smejem aj nejaku chvilu po tom este, no akosi mi postupne zacne dochadzat, ze sa nemam pre co skutocne smiat, ze aj ten smeich je len akysi klam na zaklade logiky plnej paradoxu. Cize postupne zosmutnievam a slubujem si, ze sa uz v zivote nebudem smiat, ze si to uz nedovolim.

bleee

hmm, zrejme to nebude take jednoduche, ako sa to na prvy pohlad moze zdat. Podla mna nejde LEN o ten smiech. Ide o nejaky blok, ktory si v sebe nosis. Mozno je to nieco nevyriesene z detstva, alebo aj nieco ine. Myslim, ze psycholog ti MOZE pomoct, ak das jemu aj sebe sancu a zajdes k nemu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa neviem smiať? - Fórum - ZDRAVIE.sk