Ake probiotika

petra455

ak mas problemy s vyprazdnovanim pomozu aj probiotika ale aj pripravok colonix obidve pripravky dostanes na stranke dr natura. Otvor si tu stranku a precitaj co tam pisu. Ja som mala tie iste problemy a mam ich za sebou po operacii pred ktorou ti daju klistir a poriadne ti precistia creva a vsetko je vonku vtedy sa to so mnou zacalo. A tieto pripravky ma dali do poriadku.

PetoSmeto

Mohli to byt parazity, ale ti sa daju vyhnat za par korun, netreba kupovat podvod za niekolko tisic. To co z ludi vychadza, je vlaknina priamo z colonixu, je to zostavene tak, aby to vyzeralo hrozivo a ludi to ohurovalo.

laevula

PRE SADE 8
No vies kupila som si sadu colonix a zacala som to uzivat asi po troch tyzdnoch som bola na potrebe a preto ze ak uzivas colonix aj stolica je inej konzistencie a tak som sa zvikla pozriet co to zo mna vychadza no a jeden den to tam bolo nikdy na to nezabudnem v tedy som na to myslela cely den bolo to tmavozelene stocene nehybalo sa to ale vyzeralo to ako stoceny cerv tmavozelenej farby bolo toho tri kusy. Podla mna boli to paraziti to vies jeme klobasky masa mame psa a pocas svojho zivota aj ked to nechceme uznat moze sa stat ze sa nam dostanu do tela parazity ani nevieme ako.

Helus

Ahoj aja,aj ja som cely zivot chudokrvna,a len minuly rok som sa dostala k jednemu lekarovi sukromne,a tiez som obsolvovala gastro,kolonoskopiu,a unik zeleza mi nikde nenasli.A tiez jedlo nezapijam cajom.Beriem Aktiferin,uz 8 mesiacov,a zelezo stale rovnake zle.A to idem za tyzden na kontrolu,ta k som zvedava.aj Aloe vera som pila 3 bandasky,a ziadna zmena.