BIB balónik

Cucanna88

Dobry den.
Chcela by som sa opýtať ci vie niekto kde robia to zavadzanie intragastrickeho balonika v Bratislave a okoli.
Dakujem

heda1980

Zdravím všetkých, ja som bola u doktora Melichača v Pieštanoch trvalo to 20 min kým bol baloník zavedený.Teraz ho mám už 10 dní a schudla som 7 kg, denne cvičím 45 min a som s tým velmi spokojná, platila som 1500 eur všetkým doporučujem kdo chce schudnut,samozrejme že tlak mám aj já a napiná ma na zvaracanie ale nieje to tak strašné dá sa to vydržat.
prajem všetkým pekný deň. Heda

Marsmeloun

bože balony si davajte do žaludka .... prestaňte byť pažrave a behajte okolo paneláku a bude vsetko ok :D :D bože bože kam ten svet speje .. a este aj ušetríte :-P :-P :-P

barbora bib

Ahojte ja by som to tiez chcela vyskusat ale nemam momentalne na to peniaze :( Viem ze toto by mi urcite pomohlo lebo by ma to nastartovalo...ja proste ked nevidim vysledky tak ma nebavi dalej cvicit ci dietovat a po istej dobe sa mi vzdy rucicka zastavi na tej istej vahe, tak ja uz neviem co mam robit...

siska14

Peter236
Zákrok nie je vôbec bolestivý, len trochu nepríjemný, ale to sa dá vydržať.
Ide hlavne o konečný efekt, nie?

siska14

Denz

ďakujem Ti veľmi pekne. Ja som dlho nad tým ani nerozmýšľala, proste chcela som to skúsiť. Bála som sa, to je pravda, ale dalo sa to vydržať. Dúfam, že to bude mať také účinky i nadalej.

Pekný víkend.