Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zivotopis

Príspevok v téme: zivotopis
[zruseny8]

zaujimam sa o urcitu brigadu, kde je potrebne poslat zivotopis. chcem sa opytat kedze este studujem na vs,ako to mam napisat: napr. ze zaciatok studia 2007 a koniec studia nechat prazdny? alebo tam dopisat predpokladane ukoncenie?? a este jedna vec..keby ste pisali zivotopis do normalnej prace, napisali by ste predchadzajuce zamestnania. lenze jedna sa o brigadu, zamestnana som este nebola, iba cez leta pocas uplynulych dvoch rokov som bola na 2 brigadach. teraz znie otazka ci aj tie spomenut v zivotopise alebo netreba..dakujem

[zruseny8]

ja to vsetko robim virtualne cize cez net. nic netlacim, na stranke profesia.sk je inzerat a pod tym mas ze vybrat inzerat z pocitaca a poslat..to je vsetko

[zruseny8]

diky a treba na konci pisat aj zaujmy? ozaj nieco take ako datum a mesto kde sa zivotopis stvoril sa pise? napr. ze 15.1.2010, Bratislava..

datelinka

však práve preto ti radím, že to teraz v tomto prípade napíš. určite to pomôže aspoň v tom, že preukázateľne máš určité pracovné návyky, výdrž, chuť pracovať :-)

[zruseny8]

vies jedna sa o brigadu a moc brigad na seba ani nenadvazuje.. len som ich chcela napisat z toho dovodu, aby videli ze sa niecoho zucastnuj a taaak

datelinka

VŠ uvedieš napr. 2007 -
predchádzajúce pracovné skúsenosti teraz uveď, však je to len plus pre teba. skôr ak by sa jednalo o serióznu prácu, nemá význam uvádzať brigády, ktoré s pozíciou o ktorú máš záujem nemajú nič spoločné.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zivotopis - Fórum - ZDRAVIE.sk