Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prirodzeny vytok-aky?

Príspevok v téme: Prirodzeny vytok-aky?
Naughty739

Aky by mal byt prirodzeny vytok, a v akom mnozstve denne? Ja aj ked som zdrava a som po gynekologickej prehliadke a povie mi ze je vsetko ok. Aj tak mam DENNE vytok v dost velkom mnozstve NIKDY nie priesvitny stale ej belavy alebo bledunko zlty.. jeho hustota sa meni pocas cyklu. Ale dost am to trapi, napr ked si dam rano ciste nohavicky a idme do roboty cca o nejakej 12-tej keby sa mam niekde vyzliect no katastrofa..ako keby som si dva dni nemenila nohavicky..takisto v noci nemozem spat len v pyzame bez nohaviciek lebo by som ais musela prat denne pyzamo:(

macka26

vytok pokial je bez zapachu a v "klasickej" konzistencii, nesvrbi ani nie je iny ako pocas ineho cyklu, malo by to byt v poriadku. ked si nie si ista, alebo ti to sposobuje problem, porad sa s gynekologom, on stermi dokaze zistit ci nemas nejakui bakteriu ktora to sposobuje. ale inak je pravda, ze vytok je sucastou cyklu kazdej zeny...

Naughty739

juel79/ dakujem aj tebe za radu ale ja som nepisala ze mam problemy z mykozami, ja som pisala ze aj ked mam vsetky gynekologicke vysetrenia porobene (cytologia, pravidelne kultivacie, odber krvi na chlamydie, vytery na mykoplazmy, ureamlazmy, partner tiez vysetrenia ok) s dobrymi vysledkami mam velke mnozstva v vytoku denne aj napriek tomu

Naughty739

MUDr. Kovács/ zdravim, ja som gyn. zmenila uz 2x s tymto sucastnym som nadmieru spokojna, stara sa, dokladne vysvetli, porobi vsetky potrebne vysetrenia. takze dakujem za radu ale menit gyn.mi netreba:)

juel79

Ahoj.
Moja priateľka mala podobné problémy. Výtok, často mykózu a tak sme začali pátrať po dostupných alternatívach nakoľko jej atb nezaberali. Dokonca jej zistili aj zrasty. Našli sme anionové vložky, ktoré si začala dávať a dostali sme aj globule s golden yacca. Musím povedať, že jej to dosť pomohlo. Svrbenie ktoré mala pri mykoze už nie je 2 mesiace a postupne sa zlepšuje. Tak neviem. Vyskúšaj. Globule som nikde na internete nenašiel len na stránke www.zenskeproblemy.sk držím palce

MUDr. Kovács

Naughty 739

Výtok vytvárajú žlazy vo vnútri genitálií. Kyseliny čo sa nachádzajú vo ýtoku tak ničia baktérie, huby, alebo kvasinky. keby ste výtok nemali bolo by zle ale ked ho máte tak navštívte gynekologickú ambulanciu a dajte si tieto žlazy vyšetrit. Ak Vám Gynekológ neporadil zmente ho a navstívte iného zákon Vám umožnuje slobodnú voľbu lekára.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prirodzeny vytok-aky? - Fórum - ZDRAVIE.sk