Prirodzeny vytok-aky?

Príspevok v téme: Prirodzeny vytok-aky?
Naughty739

Aky by mal byt prirodzeny vytok, a v akom mnozstve denne? Ja aj ked som zdrava a som po gynekologickej prehliadke a povie mi ze je vsetko ok. Aj tak mam DENNE vytok v dost velkom mnozstve NIKDY nie priesvitny stale ej belavy alebo bledunko zlty.. jeho hustota sa meni pocas cyklu. Ale dost am to trapi, napr ked si dam rano ciste nohavicky a idme do roboty cca o nejakej 12-tej keby sa mam niekde vyzliect no katastrofa..ako keby som si dva dni nemenila nohavicky..takisto v noci nemozem spat len v pyzame bez nohaviciek lebo by som ais musela prat denne pyzamo:(

boba 77

Ak výtok zapácha je to prvý príznak toho že niečo nieje v poriadku.
Môže byť spôsobený výrusmi, baktériami, kvasinkami či mykoplazmami.

Slyznicu v pošve si telo udržiava vlhkú preto malý výtok je v poriadku. Je však bez zápachu a nemal by mať iné ako belavé zafarbenie.
Priesvitný nezapáchajúci výtok (hlien) je znakom ovulácie.

klauduska

mam presne taky isty problem..gynekolog mi bral vyter a mala som ho negativny..musim stale nosit intimku inak je to citit aj cez nohavice...pred tym som to vobec nemala a myslim ze je to zmenou antikoncepcie..momentalne som ju uz vysadila tak uvidim..

jajkafr

Naughty
tak už neviem ja som tiež z toho zúfala výter mi brala gynekologička potom mi zistila nejaké autoimunitné ochorenie poslala ma na kožné tam mi lekár potvrdil to ochorenie nasadil liečbu a povedal, že ten výtok vyzerá na bakteriálnu infekciu vzal výter, ale znova nič neukázal :( takže mi nič nesadili a trvá to už viac ako pol roka :(

jajkafr

Naughty
ja mám ten istý problém mne to začalo v lete keď som bola na stáži a sprchovala som sa v silne chlórovanej vode (doma máme vlastnú vodu zo studne bez chlóru) do týždňa som mala výtok žlto-biely a mám ho doteraz. Konzultovala som to s lekárkou cez mamku a poslala mi Macminor kým som ho brala a týždeň po dobratí som výtok nemala a potom sa mi objavil znova. Po príchode zo stáže som bola u gynekologičky povedala, že mám zápal vzala mi výter, ale ten bol negatívny aj napriek tomu mi dala Jenomazol a pomohol tiež max. na dva týždne.... výtery mám negatívne, ale výtok mám stále :( čítala som o prípravkoch Gyntima rozmýšľam, že to vyskúšam :)
Aluska
čo sa týka výtoku normálne je ak má žena priesvitný výtok počas ovulácie inak by výtok mať nemala a navyše ak je výtok sfarbený do biela, žlta, či žlto-zelena hovorí to o infekcii

mimminkaaa

ja mam presne ten isty problem a tiez mi gynekolog povedal, ze je vsetko v poriadku, ale mne to dost vadi a navyse aj zapacha, preto mi to prislo take divne, ked mi povedal, ze ziaden zapal nie je..hm