Prirodzeny vytok-aky?

Príspevok v téme: Prirodzeny vytok-aky?
Naughty739

Aky by mal byt prirodzeny vytok, a v akom mnozstve denne? Ja aj ked som zdrava a som po gynekologickej prehliadke a povie mi ze je vsetko ok. Aj tak mam DENNE vytok v dost velkom mnozstve NIKDY nie priesvitny stale ej belavy alebo bledunko zlty.. jeho hustota sa meni pocas cyklu. Ale dost am to trapi, napr ked si dam rano ciste nohavicky a idme do roboty cca o nejakej 12-tej keby sa mam niekde vyzliect no katastrofa..ako keby som si dva dni nemenila nohavicky..takisto v noci nemozem spat len v pyzame bez nohaviciek lebo by som ais musela prat denne pyzamo:(

aluska

preboha ellly ty si nastuduj princip hak...ak nevies tak antikoncepcia zahustuje hlien maternice aby to znemoznilo prechodu spermii cez krcok...cize tvoj vytok suvisi aj s tym...treba trochu citat odbornu lieraturu, do ktorej urcite toto forum nepatri

ellyyyy

ahoj, ja mam presne ten isty problem, aj s tym pyzamom...kdesi som citala ze vytok ma byt o velkosti 5koruny asi cize to je dost malo, aj ja mam viac...tiez som ale v poriadku podla gynekologicky

Naughty739

Sex Godess/ ty si neprecital dobre moj prispevok, vsak? ja som u doktora bola, porobil mi vsetky mozne vysetrenia, a vsetko mam ok.

aluska

neni to zapal...keby to je zapal tak ten vytok je taky zeleny a strasne zapacha, alebo je hrudkovity
a keby si s citala prispevok, tak by si zistila, ze podla gynekologa je zdrava

Sex Godess

Ale ak toho tam ma vela,tak je to mozno zapal. Urcite nie je potrebne menit pyzamo kazdy den, ked ma zena vytok, takze pravdepodobne ho ma vela. Chod k lekarovi.

aluska

je to normalne..kazda zena ma ine mnozstvo...niektore nemaju vobec...to neni choroba ani porucha..je to prirodzene