..neviem najst doveru v kamoske...

Príspevok v téme: ..neviem najst doveru v kamoske...
kikus12

..prosim vas o radu...asi rok sa kamaratime so znamimi..skamaratili nas nasi manzelia boo spolu pracuju...asi po pol roku som manzelovi nasla v mobile(mozte ma aj ukamenovat!)dve sms ktore boli adresovane tej nasej znamej..ona mu vsak na sms neodpovedala..povedala mi ze ich nepovazovala za dôlezite..a muz mi povedal ze to bol len nejaky skrat..len ona aj napriek tomu ze som uz o tích sms vedela mi klamala do oci ze jej ziadne neposlal!...stratila uz moju dôveru aj napriek tomu ze to bol on co zacal...chodia ku nam nadalej ale uz pomenej...ja sa od nej odtahujem ale ona ma s nami velke plany uz na leto..ale nedokazem jej povedat ze uz nechcem s nimi sa stretavat ked ona bola v tom nevinne...ale si aj myslim ze ho provokovala...abo ja uz neviem coo....=(

darika

presne tak...niekedy si vedia ublizit aj najvacsi priatelia.Aj ked nie myslene.Manzel mozno po nej pokukaval,ale ako po zene.Ja viem,ze je to lahko druhemu,pokial sa to nas netyka.Ale musime si vediet odpustat.
A este jedna rada...Ak sa bojis o manzela,skamarat sa s tou,po ktorej ide.Aj ked si nemyslim,ze je to tvoj pripad,ale daj jej sancu a trosku jej ver.

darika

presne tak...niekedy si vedia ublizit aj najvacsi priatelia.Aj ked nie myslene.Manzel mozno po nej pokukaval,ale ako po zene.Ja viem,ze je to lahko druhemu,pokial sa to nas netyka.Ale musime si vediet odpustat.
A este jedna rada...Ak sa bojis o manzela,skamarat sa s tou,po ktorej ide.Aj ked si nemyslim,ze je to tvoj pripad,ale daj jej sancu a trosku jej ver.

jajka001_

ja mam pocit ze ste vsetci skveli ludia a bola by skoda prist o kamosku kvoli blbym pocitom, aj ked to uplne chapem, tiez by som ziarlila a neverila. ale z toho co pises, tak o nic vazne neslo.

sun0808

ja odpovedam aj na sms,kt.sa mi zdaju nie dolezite:(podla mna dobre vedela aka bije.zena je prefikanejsi tvor ako chlap.neviem o co tu ide,hovoris,ze natolko ju uz poznas,ze ho provokovala.
keby bola ferova,nikdy by sa nesnazila vzbudit u manzelovho kolegu pozornost,alebo sucit,proste hocaku zamienku,ktorou by sa mu vtrela do mysle.
manzelov popis sitacie,ako skratovej hovori za vsetko...o nieco mu slo.
najhorsie si na tom teraz ty,pretoze musis v sebe znovu najst doveru v manzela aj kamosky.chapem,ze nemas chut travit s nimi cas,ale ak prerusis kontakty nic nevyriesis,ak chcu mozu k sebe najst tak ci tak cestu.
mala by si tomu dat znovu sancu,len tak budes v obraze.
a je fakt,ze privela rozmyslat je niekedy na skodu,staci ak budes dobrou manzelkou,priatelkou a pozorovatelkou.:)

darika

kikus
zblaznis sa,ak budes nad tym moc rozmyslat.Skus si vsugerovat a stale si hovor-"su to kamarati,on je moj manzel."A az ked sa nieco naozaj potvrdi,tak potom konaj.Je to tazko takto,ked clovek nevidi ako sa ti dvaja chovaju,ale...proste si povedz,ze su to len kamarati a dokonca su manzelia.Stavaju sa horsie veci.A nas mozog dokaze niekedy vyprodukovat take story,ze nam to zabije aj vztah,ktory bol vlastne pekny.Povedz mu to,manzelovi.Mozno ho aj potesi,ked zisti,ze ziarlis a ked zisti,ze ti to ublizilo,bude sa inak chovat.Musis sa s nim ale pekne,bez vycitiet.Vyhod to z hlavy von.

kikus12

..darika...tak ako si to napisala aj ja to citim aj tak by som to chcela aby to bolo ako pred tym...ale neviem to v sebe potlacit ja na nu ziarlim asi..asi som chora...a vraviet to jej muzovi bol jeho napad...

darika

ale ved sa nic nestalo!Manzel jej chcel mozno ozaj pomoct,podrzat ju psychicky.Ved ste kamarati,nie?A ona skutocne v tom nevidela nic a preto nechcela robit zlobu,tak bola radsej ticho.Kym vy ste to hned povedali jej manzelovi.Preco?Chceli ste sa ocistit tym,ze to padne aj jemu na hlavu?Ale vam to nepomoze.Zabudnite na to.S nou sa porozpravaj,ze to bol pre teba sok,ze po tolkych rokoch si sa trosku naplasila a...uvidis ako pojdu veci dalej.Ved musis vidiet ako sa sprava manzel,ked ste vsetci spolu.Treba len tym dvom manzelom pomoct ak maju problem.

kikus12

darika..ja som bola proti tomu aby sa to vravelo jej muzovi ale ked moj videl ze my dve spolu nekonikujeme tak mu pukli nervy a zavolal mu ze on to spôsobil tak to aj napravi a prizna sa...ja viem ze on zacal ale co ked ho ona provokovala..natolko ju uz poznam..

kikus12

...asi som to tu zle zhrnula...dôveru aku taku v nej mam len nedokazem sa pozerat na nich ked sme vsetci v kope..myslim oni u nas abo opacne..neviem to v sebe potlacit...tak by som povedala ze v nej mam väcsiu dôveru ako v muzovi ale to hryzenie dnuka neviem potlacit...