homeopatikum ignacia 9CH alebo 15 CH ?

silanka

ahoj usmev :) no mam sa dobre a poviem ti, ze zazracne mi pomohli.a mozem s istotou povedat, ze traviace problemy som mala prave zo stresu, pretoze som tie homeopatika brala tak 3-4 dni a vsetko pominulo:) a to, ze je to placebo efekt, mozem PLNE vyvratit, lebo som si vobec nenamyslala, ze mi pomozu, skor som ich brala, ze ved mozno pomozu aj ked neverim ... a pomohli :) hoc zastresujem este, ze ach matura, ale ktory maturant nestresoval :) a ty ako ? :)

usmev:)

ahoj silanka!:-)
no ako sa mas? pomohli homeopatika? ako sa citis, mavas este take stavy ohladom skoly, ten zakoreneny stres v sebe?
bola by som rada, ak by si sa ozvala a dala vediet:-) maj sa pekne, ahoj:-)

silanka

usmev, no ja som bola u vseobecnej lekarky, lebo mam tie traviace problemy, vidim,a az teraz vidim, ze to je fakt stres, lebo ked som bola cez vikend vsetko vpohode ale ked nastupi tyzden zacne sa to, cely den nic nejem. a homeopatika mi odporucila ta moja lekarka a taktiez aj probiotika, ktore zatial este neberiem, lebo chcem zistit ci mi ta ignatia nejak pomoze.a zlepsenie, neviem zatial povedat, kedze som doma, uvidim v pondelok:) na tej tube pise na lekarsky predpis, ale predali mi to aj bez neho, ja som citala na nete, ze musi byt presne stanoveny liek, lebo nepresne moze sposobit nejake problemy a ze su to lieky zalozene na podobnosti tvojho problemu, a ze ked tvoje problemy vymiznu a ty ich budes brat dalek mozu ti ten problem naspat vyvolat tak sa aj troska obava, no cista prychiatria, ale stale lepsie ako keby mi mali vyberat slepak alebo zlcnik, nastastie to bol ,,len,, stres.

usmev:)

silanka, neboj, nebude si o tebe priatel nic zle mysliet:-) ani ja vsak nechapem preco tolky stres vo mne je, ked ani dovod nie je, pritom by som mohla byt uplne uvolenena vesela baba a posledne obdobie nejako nic z toho.. ja som tiez skusila nejake preparaty, ale stale nic moc, ked tak, medovkovy caj je celkom fajn, ale to tiez nezaucinkuje vzdy.. mna by zaujimali tie tvoje lieky, ako si sa k nim dostala? navstivila si nejakeho kvalifikovaneho homeopata a on ta liecil alebo ako? mozno by som to skusila aj ja.. verim tomu, ze ti to pomoze, potom daj, prosim ta vediet:-) a uz ich beries? mas pocit nejakeho zlepsenia?

silanka

no ja skor nemam pocit, ze nejak velmi stresujem, skor tak normalne, mne je to aj jedno uz nejak, zacinam to ignorovat, len sa proste ucim, som gymnazistka a mozno ta predstava, ze m aniekde musia vziat na VS ma asi desi. a potlacit stres no malo by sa to dat, ked uz beriem tie lieky, tak preco by nie.a hej ja sa bojim, ze priatel si bude mysliet, ze som sibnuta a preskocilo mi zo skoly :) ale tak zatial sa snazi ma utesovat a tak, ze bude dobre.ja fakt nechapem z coho az taky velky stres vo mne prebyva...

usmev:)

silanka, ale najhorsie je, ze proste to sa neda odburat.. naozaj je to podvedome.. a hoc sa aj ukludnujem slovami, dychanim, ono to nejde.. u mna je najhorsie to busenie srdca, ktore z toho mam.. a tiez sem-tam tie traviace tazkosti, bolesti hlavy, tazke dychanie.. stres je zakerny.. a nechapem preco stale vo mne drieme, strasne sa ho chcem zbavit a zvladat take situacie, ale ono to nie vzdy ide.. ale som rada, ze je niekto kto ma vie 100% pochopit, pretoze okolie to absolutne nechape, stale mi hovoria, kasli na to, jejda, co stresujes.. keby to bolo na mne, tak nestresujem, ale to proste samo pride, samo sa zobudi, bez ohladu na to ci chcem, ci nie..

silanka

no problem je v tom, ze ja som si ten stres neuvedomovala, bol podvedomy a aj ked chcem sa toho zbavit nejak to nejde a tie traviace tazkosti mi zneprijemnuju zivot.ja som si myslela, ze to bude slepak alebo zlcnik a nie stres. a dufam, ze tie homeopatika nie su placebo, to by ma rovno slak trafil:D a usmev, no musime zvladnut, zvladli aj hlupsi :D si vravim stale ale moje vnutorne ja asi tvrdi opak:D

usmev:)

jaj, silana, akoby si pisala o mne.. ak chces, kludne mozeme popisat, lebo myslim, ze mame uplne rovnaky problem..