homeopatikum ignacia 9CH alebo 15 CH ?

S1M

silana
Ked doberies, mozes si kupit dalsiu a brat to dokedy budes potrebovat. Ono by sa to malo upravit a potom mozes hadam aj vysadit.

acido

ked si na tom naozaj tak zle ako pises,ziadne homeopatika ti nepomozu.najlepsie je,ked ti lekar napise nejake slabe anxiolitika,napr.lexaurin a pod

silana

a mne mozno preto neodporucila sedatif, lebo to okrem stresu mam aj traviace problemy, hrca v hrdle, cize nemozem jest, casta stolica, nutkanie na stolicu, nechutenstvo, a som velmi precitlivena na emocie, ked mam o tomto mojom strese rozpravat. stres sa mi podpisal na travenie a takto fungujem uz treti tyzden a stres je zo skoly, lebo tento rok maturujem, neberiem tu skolu moc vazne ale nejak vnutorne a podvedome asi ano.pritom si plne uvedomujem, ze prvorade je zdravie a skolu zvladnem.

S1M

A este davkovanie:
2x denne po 5 granul, hodinu pred tym nejest a polhodinu po taktiez. Nepouzivat mentolovu zubnu pastu ani nejest nic mentolove, staci detska alebo homeopaticka zubna pasta (ta je drahsia), lebo mentol neutralizuje ucinky homeopatik.

S1M

Tessy06
S Ignatiou mam skusenosti, preto to pisem... 9CH je mensie riedenie ale je to v podstate to iste ako 15CH ale 30CH je uz ine tak pozor na to. Mne osobne pomahal viac Sedatif PC aj ked mi predpisali Ignatiu.

Tessy06

možno S1M, dúfam, že tá lekárka je kvalifikovaná homeopatička, aby vedela posúdiť, čo je správne

jasne, acido, veď napokon, mňa do toho nič nie je

S1M

Nie vzdy je to to iste. Napriklad Ignatia 30CH myslim je na nieco uplne ine ako 15CH. Na nervozitu by som skor odporucila skor homeopatikum Sedatif PC.