homeopatikum ignacia 9CH alebo 15 CH ?

Tessy06

jo môže to byť len hrajkanie
aj WHO hovorí, že homeopatiká by sa nemali používať na liečbu závažných ochorení, ale to neznamená, že sa nemajú používať ako doplňujúca liečba, a na druhej strane sama WHO niektoré schválila...

súhlasím, že je to len biznis, ale to je celý farmaceutický priemysel

a napokon aj obyčajné sušené byliny sú len homeopatiká, len v inej forme

a už viem, koho mi pripomínaš :)

acido

tessy
to mas tak.chodi sem hocikto a ver tomu,ze su ludia,co nevedia co je placebo.
je to iba biznis.
a naozajstny problem sa riesi inac,toto je iba take hrajkanie sa,ze viera hory prenasa a pod

Tessy06

heh, milé :)
nie, ľudia vyšli z jaskyne a nevedia čo je to placebo
neviem, acido, prečo máš potrebu rozoberať to tu, lebo otázka bola iná, presná, píšem, to čo viem a rozhodne netvrdím, že homeopatiká dokážu vyliečiť rakovinu alebo čo, ok?
napokon, to či to je placebo alebo nie sa už riešilo toľko krát..príliš na to, aby sa to dalo spočítať, až je to nudné a nezaujímavé, a riešia to iné kapacity ako sme ty a ja.. každý nech koná podľa vlastného uváženia
silanka, ja by som vybrala tu tubičku, a podľa toho sa zariadila ako ďalej, možno by som crnkla tej doktorke, že čo

silanka

acido dakuje, takze sa nevyliecim :D supeeer a preco by to bolo potom na lekarsky predpis? a dalsia vec, je to prirodny liek bez chemie, a priroda ovela viac pomaha ludom ako chemia...

Tessy06

acido, neviem, koľko toho vieš o homeopatii , ale tvoj názor ti neberiem

silanka, v podstate je to tak, že čím vyššie riedenie, tým je homeo účinnejšie... takže 15CH je o niečo účinnejšie ako 9CH, ale viac ako riedenie je dôležité vybrať ten správny liek