MANE - vlasový zosilňovač

ich

Dakujem za odpoved.Ten priblizny odhad mi staci mam aspon ako taku predstavu.Mame rovnaky problem.Mam platinum melir tak ak sa rozhodnem tak by som si mala asi objednat ten strieborny vsak?

Amani

Neviem presne určiť ako dlho vydrží 1 spray, ale odhadujem 7 týždňov, možno viac.Ja som využila pri kúpe ich akciu 3+1 zdarma a zatiaľ som nestihla minúť ani jeden. Určite záleží od toho ako často sa umývajú vlasy a akú veľkú časť vlasov zosiluješ. (Ja som tiež mala nadpájané vlasy a pomohlo mi to iba na zahustenie a predĺženie vlasov hlavne v zadnej časti. Na bokoch a na temene hlavy, kde som to najviac potrebovala zahustiť sa to nedalo riešiť týmto spôsobom, tak som rada, že na tieto časti sa dá použiť zosilňovač).

ich

Amani-prosim ta ako dlho ti vydrzi ten spray?Mam velmi riedke vlasy preto mam aj par pramenov prirobenych ale v predu to nie je mozne tak by som chcela vediet,ze ekd si ho budem davat iba na predok tak ako dlho by mi asi vydrzal.
Dakujem pekne za odpoved.

Amani

Mane vlasový zosilňovač sa dá objednať u pani Slamkovej. Balík posiela na dobierku, ja som si to bola prevziať po telefonickej dohode osobne, lebo som si z toho vzorkovníka 11 farieb nevedela vybrať správny odtieň. Ak sa netrafíš do farby, bez problému sa dá vrátiť a vymeniť za iný aj na dobierku. Vzorkovník, aplikácia farby a všetko ostatné je na www.hustevlasy.sk.
Kontaktné informácie pre zákazníkov v SR:
Zuzana Slamková
Royova 1657/4
92101 Piešťany
Slovenská republika

Telefon:
+421 905 831 619

E-mail: info@hustevlasy.sk

Amani

Ahoj Janka, používam Mane vlasový zosilňovač iba krátko, v podstate sa učím ako s ním najjednoduchšie narábať, ale s výsledkom som spokojná.Pri výbere odtiňa zosilňovača som sa snažila čo najviac trafiť do farby mojich vlasov, to sa mi v celku podarilo a aplikácia zosilňovača je rýchla a jednoduchá. Nemôžem tvrdiť, že mám zrovna "hrivu", ale vlasy naozaj pôsobia bohatšie, účes drží a nepresvitá mi spod vlasov pokožka. Teraz sa už nezaťažujem natáčaním ani mimoriadnym fúkaním vlasov aby som získala objem. Myslím si, že čím sú vlasy kratšie, tým je efekt zosilňovača väčší.Ja som teraz ostrihaná na mikádo (v predu polodlhé a v zadu krátke).Vlasy už neumývam každý deň ale každý druhý a aj tak nie sú mastné ani zplyhnuté, možno by vydržali aj viac dní bez umytia... Ja na vrátenie lesku vlasom používam lesk s olejom od "Nivea", lebo po použití zosilňovača vlasy dosť zmatnejú a pôsobia čudne (neviem správny výraz či umelo, alebo nezdravo,zaprášene, alebo chemlonovo....).Napriek tomuto "nedostatku" som ešte na nič lepšie nenatrafila a to už roky hľadám a skúšam všetko čo si môžem finančne dovoliť.Výsledok použitia zosilňovača je viditeľný okamžite, netreba čakať a dúfať ako pri tabletkách, vodičkách, šampónoch, ktoré tiež nie sú najlacnejšie a mne bohužial nič z toho doteraz nepomohlo.