Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetika NYX

Lucinka33

Papaja, tak to je fakt skoda :( A nepoznas nahodou stranku shopcraze.com? Pozerala som kolko tam stoji postovne a vyzera byt celkom nizke, az sa mi verit nechce :) shopcraze.com
Maju tam NYX a aj nejake ine znacky.

papaja

baby no to postovne bolo tentokrat take vysoke ze neviem,ci este budeme objednavat :(
dufam aspon,ze balik dojde cely a skoro

anna555

Som rada že niekto je ochotný objednávať zo zahraničia,ja mám veľký problém s nude rúžami a ten cicre,echo a honey sú úžasné farby pre mňa,len prosím ťa prihod si na tom niečo,nerob to zdarma,aby si si aj ty niečo odložila,príp.zaplatila aspoň to svoje,dúfam že si porozumela..)))

Lucinka33

Leanne, bolo to nejak 1,8 - 1,9 eur, nepamatam si uplne presne. Ale bolo to len tolko, co zaplatila na poste :) Teraz jej poslem vopred na ucet, to vyjde trochu lacnejsie.

papaja

ved to ked je take vysoke postovne tak sa to rozrata do ceny vyrobkov,neviem aky je kurz,z uctu mi to strhne automaticky tak to ani nepozeram poriadne len ked sa mi zda,ze nejak vela vzali

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetika NYX - Fórum - ZDRAVIE.sk