kozmetika NYX

papaja

tak ten watermelon je paradny,idem objednat aj ten :D
inak aj fig,rosebud a paris sa mi celkom lubia no to som pozerala len oficialne fotky tak neviem,ako vypadaju live

papaja

anka
ahoj,jasne ruze ti objednam,asi uz zajtra :)

nyxinka

jeeeeeeeej aky je ten watermelon?zas budem okukavat na nete ale taka melonova farba sa mi lubi,idem pozriet
ved mna ide urvat,na ten mimibazar sa mi vobec neda zobrazit inzerat,neviem,ci musim byt zaregistrovana ako platiaca clenka

NYXinka

jeeee baby ze nevedia i na SK predavat NYX ze
ja som objednavala taktiez z mimi. a dosla mi ...sice oneskorene ale konecne ju mam a je nadherna a hlavne 5 Color Shadow Caribben naaaadherny a ruz Watermelon tak to je bomba nad ocakavanie - odporucam

papaja ked budes na mimibazare daj vediet budem ako prva otravovat objednavat :)

anna555

Ahoj papaja,ja by som bola tiež veľmi rada ak by sa dali objednať rúžiky,ja som objedn.z mimibazáru a už 4mesiace nič,aspoň že mi peniažky vrátila,chcela by som nyx round lipstick:honey,cicre a echo,kľudne mi napíš mail ak budeš objednávať,nesúri mi to,veľmi pekne dakujem.

lulina19@centrum.sk

papaja

leanne

cenu ti viem len za ruz povedat a to je 3eura tie ostatne rozratam neskor,ojednavat budem zrejme zajtra ak stihnem,kazdej vam potom este poslem mail aj s predbeznou cenou a vyrobkami co ste si objednali bo ja som chaosak tak hadam som to spravne zapisala :D

lucinka

ja si tiez myslim,ze to chodilo neskor kv.velkym balikom,ta holka uz ani na mimibazare nie je,preto ma stve,ze sa neda zaregistrovat mne :(

ich

papaja dakujem velmi pekne :-)
tak mi tam o nieco viac prirataj ked to mam tazsie to je jasne :-)
stale mi zamrza PC a neviem kedy budem mat svoj tak ak by som sa nehlasila den dva je to v tech.probleme :-(
a napis ako je tebe lepsie s eur hej?
dobru nocku

Lucinka33

Papaja, myslim, ze tej holke z mimibazaru to preto trvalo az 3 - 4 mesiace, lebo oni objednavali fakt mega baliky, asi v maximalnej povolenej hmotnosti (kvoli co najnizsiemu postovnemu na jeden vyrobok). A dodanie potom trva strasne dlhooo.

papaja

oki,zapisane

dodanie,no ako kedy,nechcem predbiehat lebo doteraz to bolo tak do dvoch tyzdnov,neviem,ci to bolo tym,ze bola jednoducha objednavka alebo co lebo holke z mimibazaru to trvalo aj dva tri mesiace
tak uvidime

platba dobierkou