Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kozmetika NYX

ich

jeeeeej tesime sa konecne sme sa dockali.
skoda,ze mne prislo tak malo ale aj tomu som rada jasne.
papaja velmi pekne dakujeme.
piseme si na mail.
pekny dnik vam prajem

papaja

babyyyyyyyyyyyyyyyy neuverite NYX doslo
cele oolepene a s peciatkami z colnice,takze tam bolo,uff
som stastna jak blcha aj ked objednavka je akasi domotana ale hlavne,ze aspon cosi je tu...
takze komplet baliky dosli anne 555,martinke,lucinke a xixe
zo zvysku doslo pre leanne ruz celene a pre Ich milk ceruzka a mauve blusher
su tam este dva pigmenty pearl white a sand,lesk ballerina pink a ruz sky pink

Winter0Harlow

Caute :) Chcela by som sa opytat ako dlho trva, kym ta zasielka z ebay.co.uk dojde na Slovensko :) dakujem..

papaja

lucinka

presne,clovek sa aspon pouci ako pises treba objednavat menej,takto sa to nevyplati urcite
nevedno ak je to na tej colnici preco je to tam tak dlho ale nemam sa ich ani ako opytat to ma stve,mohla som byt kludna...

ich

vdaka,snad budeme uspesne :)

Lucinka33

To je pravda, ja som stale na balicek z MMB cakala tak 3 mesiace, naposledy dokonca az 4, kym to prislo. Ale ona mala asi este vacsie baliky. Ja si vsak myslim, ze ak to bolo ozaj poistene, tak sa to nemoze len tak stratit, lebo posta by musela vela platit.. a teda davaju na poistene zasielky pozor. Cize nam ostava len cakat a snad to niekedy pride. Ak este budes mat niekedy chut objednavat, tak aspon uz budeme vediet, ze lepsie je objednat maly balicek, co pride do 2 tyzdnov a aj postovne je mensie.

papaja

lucinka

ved to na poste sa mi na to vybodnu
ale ked tak uvazujem tej holke z mimibazaru to tiez chodilo mega dlho
tak teraz clovek nevie,ci to je ukradnute,stratene alebo stale na colnici
neviem co s tym

Lucinka33

Jooj, to je hrozne. Na poste tiez nic nevedia alebo nechcu vediet. Papaja, planujes sa ist este na postu pytat ci im to nahodou neprislo? Alebo mozes podat reklamaciu, videla som nejake formulare na nete, kde mozes reklamovat nedorucenie medzinarodnej zasielky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kozmetika NYX - Fórum - ZDRAVIE.sk