kozmetika NYX

Lucinka33

Papaja, nemám s tým osobnú skúsenosť, ale našla som nejaké kontakty na tie vyclievacie pošty. Tu sú uvedené e-maily aj tel. čísla. Skús im napísať, pošli im číslo zásielky, že či ju náhodou nemajú :) Snáď odpíšu.
www.posta.sk
www.colnica.sk

papaja

ich

cakam a cakam....z USA to riesit nebudu lebo doslo na svk..
neviete ako sa da nakontaktovat na ten colny urad ci kde to moze stat?

pinki23

cavko chcela som sa spytat kdo objednava kozmetiku rada by som vyskusala alebo by ste mi mohli aspon poradit dakujem za odpoved

ich

papaja hadam sa to nejako vyriesi s tou nasou zasielkou.
ja pojdem zajtra pre ten svoj balik a este cakam na jeden balik ale ten mi ide asi 5 dni tak to ma nasa posta este cas.
to budem riesit ku koncu tyzdna tak to vyzera ak to nepride dovtedy.
hlavne,ze platime postovne a potom aby sme si to nahanali.
inak ja si davam vsetko co ide posielat kurieron.

papaja

ich

no to je na hlavu,fakt
mna len udivuje,ako su zasielky schopne dojst cez pol sveta a na ceste z BA do ZA konečná a nikoho to netrápi,poštárky ani prstom navyše nehnú,no to chcem vidiet keby boli v mojej koži

ich

prave som sa vratila z posty a pani mi povedala,ze moja zasielka,ktoru cakam je tam od pondelka a zacala ju hladat.Nenasla(zatial).Tak som povedal,ze nech ju hlada a v pondelok si pre to pridem,ze nemam cas tam cakat.
no videl toto svet?
taky bordel ako keby sme boli v cine a mali tolko obyvatelov,ze nevieme kudy kam.

papaja

no ja idem este dufat,ze toi dojde lebo to kontrolovali na colnici...dam im este tyzden,potom uvidim,ci sa to da stornovat alebo co sa s tym bude dat urobit
baby drzte palce lebo mna odveze zachranka :D

ich

Hnusne,jeden by vracal.Zajtra aj ja idem riesit veci ohladom zasielky co som mala dostat cca 5 dni dozadu.
Daj vediet co a ako.
My sme naozaj 100 rokov za opicami. :-(((