Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyrazky po stehnach, ruzove fliacky

Príspevok v téme: vyrazky po stehnach, ruzove fliacky
mario M

pekny den

som mlady, mam iba 19rokov a trapia ma taketo problemy: mam vyrazky po stehnach, najma po pravom, dlho im trva kym zmiznu, nacas je pokoj ale po case sa zase vratia..a teraz mam cele nohy nejake vyblednute a vidiet na nich take ruzove fliaciky a este aj tie modre velke zily presvitaju, nielen na stehnu ale aj na lytkach.. neviem, jednoducho po celom tele mam nejaku vysusenu kozu, uz aj na predlakti to mam nejake vysusene, niekedy pokozka je cervena...stretli ste sa s takymito problemami? prosim poradte, vopred vsetkym dakujem

InLoweee

ak je to pliesen, prip. z potu (ako pliesen) pouzivaj sprej "candibene" mojmu priatelovi to pomohlo do 3dni (stoji 3eura). v ostatnych pripadoch sa porad s koznym lekarom.

InLoweee

Moze to byt z potu(na miestach kde sa privelmi potis),moze to byt pliesen (napr. ak papas vela sladkeho,prip. z ineho dovodu).Alebo vir.choroba: phytyriasis rosea,prip. psoriaza,..najlepsie by bolo zajst ku koznej.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyrazky po stehnach, ruzove fliacky - Fórum - ZDRAVIE.sk