Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farmacia

zuzmora

ja som už 4táčka v ba (našťastie)... poviem ti na rovinu, je to fakt ťažké, nieje to ako iné školy, vkuse sa musíš učiť,ale ja by som nemenila,baví ma to... chémia je tam fakt náročná, treba mať z gympla dobrý základ, ale aj tak sú to týždne nad knihami... a aj farmácia je o biole, len škoda,že je stále veľa aj tej chémie, pretože tá ti bude na nič, ak sa nedostaneš niekam do výskumu,robiť syntézy a pod., čo je u nás na SR ha ha :)

RoterO18

ehm .takze tak :):) treba zohnat otazky a zamakat :):) tiez chodim na gympel.-...maturovat pojdem z bioly a chemie....takze no..uvidime..bola by som moc rada ak by som sa dostala...moc dakujem...uprimne.:):)

[zruseny8]

no tak v blave maju system, takze nejake tie prazdninky hadam mat budes :) na strednu som chodila na gympel, maturovala som z chemie, z bioly nie, na doucka ano - ale na individualne (k jedenj vyucujucej co uci na farm.fakulte v BA), inak skola vydava zoznam otazok nejakych 3000 cize ked sa tie naucis tak mas sancu.. dobre sa rozhodni!! alebo vyskusaj prijimacky aj na farme a aj na medine a uvidis co sa ti podari

RoterO18

uff ani zimne ani letne???,pekne....prihlasku si planujem dat do BA.....na aku strednu si prosim ta chodila???navstevovala si pred prijimackami nejake doucka?alebo si sa ucila sama???aa to s tou medicinou...uvazovala som aj nad nou, ale chemia mi je predsa blizsia ako biola:)vopred dakujem za odpoved.:)

[zruseny8]

ides do bratislavy,kosic alebo do ceska? ano, spravne si poznamenala - chemia je jeden z hlavnych a profilovych predmetov. kazdy rocnik iny druh chemie ci organicka, anorganicka, biochemka, analyticka, farmaceuticka..a cim dalej tym viac tazsia. studium tohto odboru je velmi narocne, tak sa nan aj psychicky priprav. ja som uz druhyrok nemala ani zimne a ani letne prazdniny..v pripade nejakych dalsich otazok som ti k dispozicii..keby si vsak mala radsej biolu, vyber si medicinu (vela ludi nechce ist na medinu lebo je tam sama chemia a tym ich to odradza ale opak je pravdou, farmacia = sama chemia, medicina=biologia, inak aj predmety mame takmer rovnake alebo porovnatelne s medikmi)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farmacia - Fórum - ZDRAVIE.sk