Kozmeticka - ake je naj osetrenie, + tip na nejaku kozmeticku z PO

Príspevok v téme: Kozmeticka - ake je naj osetrenie, + tip na nejaku kozmeticku z PO
lucia25

Ahojte, ake je najlepsie vycistenie/osetrenie pleti u kozmeticky? Akym sposobom? Mam taku beznu plet, len sa mi dost upchavaju pory a sem-tam vyrazka. Chcela by som poriadne vycistit a dosiahnut co najhladsiu plet. Este som u kozmeticky nebola, je nacase, len si chcem vybrat dobre... + Damy z okolia PO - tip na nejaku kozmeticku? vdaka

simka111

Bol už niekto na čistenie pleti v salone Zuzana na Hlavnje v Prešove??? Som tam objednana taky by som chcela vedieť ake mate skusenosti.. dakujem

simka111

Neviete niekto kolkokrat najviac mozem ist ku kozmeticke na cistenie ak mam problemy s akne???
ja chodim raz ale uz po dvoch tyzdnoch mam zase zanesenu plet..mohla by som ist kludne aj dvakrat??? nebudem ju mat velmi znicenu??? dakujem

simka111

Neviete niekto kolkokrat najviac mozem ist ku kozmeticke na cistenie ak mam problemy s akne???
ja chodim raz ale uz po dvoch tyzdnoch mam zase zanesenu plet..mohla by som ist kludne aj dvakrat??? nebudem ju mat velmi znicenu??? dakujem

suzanah

No ja som raz bola u kozmeticky, ktora mi tvar najprv natrela nejakou vodickou a potom mi tie vacsie vyrazky postlacala normalne prstami, zvysok takym laserikom, ci co to bolo. PLet som mala sice po par dnoch hladku, ale den-dva aj pekne cervenu... Takze neviem