Ake su zeny

Brenda

zeny a muzi...su dva rozne svety... (dve rozne planety)...preto sa nedokazeme navzajom pohopit...zeny inac rozmyslaju a aj muzi inac rozmyslaju...tak to je a vzdy to tak bude...:)...my zeny nechapeme reakcie vas muzou a naopak..musite sa s tym zmierit bohuzial..:D

SalinaTyrus

no jasne ze nie sme normalne: ved ak sa na svete objavi genius = zena spoznáte ju podla toho ze sa proti nej spoja vsetky "hlúpe" hlavy :)

don saliery

Ja to riešim tak že žene poviem : ty to chceš ja to chcem kde je problém....a sex je istý ale nesnažte sa pochopit ženy niesu normálne...

uhlie

DETERMIA,

ale macko-usko ju nechce balit. Len ju chce pozvat na kavu. Co ak sa pri tom ukaze, ze mu nevyhovuje. Preco by balil taku babu? Mozno sa s nou chce len skamaratit a preto ju pozyva. Ale aj tak si myslim, ze najlepsie je ju priamo oslovit. Alebo si najst na mobile potvrdenie dorucenia sprav. Ak ju dostala a neodpisala, tak je asi nejaka divna a urcite nestoji za to, aby o nu niekto zakopaval.

DETERMIA

ak chce chalan zbalit babenku najlepsie je skamaratit sa potom to bud pride alebo nie ale chce to cas a trpezlivost vela ludi co poznam sa najprv kamaratkovali

krtko-lampa

Text by nikdy nemal byt tvrdy ;) ... ani ironiu nemozes pouzivat - lebo to nemusi pochopit a kazdy ju skor pochopi ako urazku v texte ;) osobne vacsinou pochopia ako srandu :), ale ani take presladene kravinky pisat ;) chce to cvik nic viac ;) ...

krtko-lampa

Ja som vzdy kazdej babe pisal: ahoj zlato, neprides ku mne pozret filmik ;) a vzdy som kazdu vyrtkal pri tom :D hoci len s gumou, ale aj to sa rata :D ...