brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

DETERMIA

darika co trepes pozri spetne co si mi napisala ze som psychicky velmi naruseny clovek a to je blazon takze ak si nepametas asi to bude skleroza roza a to je urazka a 500x mam este povedat aby si mi uz nepisala

romanoo

nie nepocul som zatial o nom, pozriem ... ked citam rozne fora s podobnou temou, mal som taky napad, ze ludia mohli zalozit nejaky klub, hlavne osobne stretnutia, kde si o tom povedia, povymienaju skusenosti a hlavne nejake spolocne akcie, vsetci sme na jednej lodi, u niekoho viac, u niekoho menej no navzajom sa podporia ... ludi je vela, no su z celeho slovenska, tot maly problem

DETERMIA

mas pravdu keby clovek cele dni prespal pomoze to ale neskor ked to nevylieci tabletami zobudi sa zo spanku napr ze ti da nieco facku alebo nocna mora najlepsie umely spanok 3mesiace mozno by to nachvilu pomohlo ale dr ales kalina.cz on lieci bez liekov osobne alebo skype e mail neviem ci si o nom pocul vraj je dobry

romanoo

Determia, mas uplnu pravdu, je to tak, tiez viem o tom svoje a nacitanych odbornych clankov neurekom, no zatial sa snazim bez AD, vsimol som si u mna, ina asi nic nove, ze akonahle som v pohybe, t.z. nieco robim tym padom myslienky su inde o divnych pocitoch ani slychu. :)) asi by som mal menej rozmyslat. Tie prve najhorsie mesiace som sa napriklad utlmoval spankom, dokazem kedykolvek zaspat, s tym nnemam ziaden problem. A zabralo to, ked som sa zobudil, bol som trosku otapeny, no bolo mi dobre a ked zas to na mna islo, hned som opat zaspal. Vzdy som mal problem len s tym dychanim, to bolo hlavne.

DETERMIA

romanoo lenze pokial to neliecis stres sa nakopi a potom tie lieky clovek berie do konca zivota napr cesky herec marek vasut ja by som si dala na tvojom mieste aspon stvrtku bez liekov sa budu ataky stupnovat

romanoo

Baby ... pohodicka, hlavne vela kludu a pozitivnej energie a samozrejme myslienok. Potom bude dobre, mozno ani lieky nebude treba. Co mozno, urciteee !

romanoo

Determia dakujem. Kedze Seroxat som odmietol brat lebo si myslim ze serotoninu musim mat dost z toho rybieho tuku a konzumacie ryb, odporucali mi ten rivotril kombinovat so xanaxom, no neodvazujem sa zatial. Pokusam sa sam toho nejak zbavit. Uz to bolo celkom v pohode, vzdy som stres hravo zvladal, no opat nejake atacikyx boli. Takze uvidim. Do min. roku mi nic nebolo, u mna ziadne depresie a pod. veci nehrozia, i ked sucitim s tymi co ich maju, no v mojom pripade sa vazne asi jednalo o nahromadenu zlost, ktoru som asi dlho drzal v sebe a potom praaask ... a bolo. Budem si musiet kupit boxovaci pytel ...

darika

ty si ale naozaj naruseny clovek,preto mozes napisat cokolvek.Ja som ani jednou vetou nespomenula slovko blazon a po druhe,napisala som,ze to viem od dvoch clenov rodiny,ktori navstevuju psychiatricku a preto mi netreba pisat,ze tam chodia nielen celebrity,ale aj vycerpani ludia.O tom by som ti ja vedela vela pisat.