brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi

Príspevok v téme: brat ci nebrat ginko stim dozvedela som sa .....!!!!pomoztemi
DETERMIA

ahojte mam dilemu beriem seroxat,xanax,magneb6,pyridoxin,cardilan.Psychiatricka mi doporucila ginko stim pretoze stale zyvam,toci sa mi hlava ,atd ale v lekarni mi povedali aby som to nebrala pretoze ked si dam kavu zacne mi busit srdce a v tychto tobolkach je 3nasobok kavy moze to sposobit arytmiu?alebo nieco.poradte alebo mam si dat len polku ci stvrtku dakujem za pomoc

DETERMIA

ja som chorlava opica ale neprajem ti nic zle ale bohuzial nedopadnes dobre niesom vestkyna ale ved uvidis si zly clovek rad rypes a DO 3rokov uvidis vzdy mi vysli predpovede alebo predtucha .

DETERMIA

DENZ neveril si ze berem xanax a seroxat tak si daj vyhladat kolko ludi pise ze to beru aj brali tu na fore si daj vyhladat SEROXAT A XANAX a citaj a myslim ze si sa strapnil ty

DETERMIA

DARIKA to nebolo len busenie srdca aj arytmia tachykardia problem s pulzom a ine ale DENZ jemu nemusim vsetko povedat ja som zacala temu ginko slim a on zacal sa starat co berem a ze to dokopy nejde ale ja o voze a on koze sory ale ked sa budes pytat na jablka a on zacne o hruskach tak uz neviem

darika

determia,
tak potom mi ta je uprimne luto,pretoze...si taky slaboch,aby si si to s nim vybavil normalne,ale zatahujes do toho nieco vymyslene,komu mozu uverit ini ludia.
Tak tentoraz som za kravu ja.Dakujem tebe.
Denz,ja sa uz budem drzat len teba.Asi som fakt naivna.Omluvam sa,ze som neverila.

darika

tak ja ale tiez nerozumiem.Psychiatricka je uz silnejsia kava,a ku tej by si nesla len s busenim srdca.To by si mozno ku psychologicke,aj ked...
tak uz kaslem na to.

Denz

darika- bral som v minulosti aj ja jedno aj druhe......,ale nikdy som ich nesmel brat spolu....teda sa nesmeli prelinat v danej dobe!
A som mal nie lacneho lekara!
Tak preto neverim,ze take nieco moze predpisat nejaky normalny lekar!
Je to hlupost!!!

darika

halooo,Denz...
ved ja sa snazim len vediet.Ani ja uz nedoverujem temam,ale...skus to tu.Vidis,ze je to nie vymyslene