Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sada oriflame-ALOE VERA... ak máte skúsenosti poprosím o názor :o)

levicaaaaa

ja predávam iba rodine a jednej pani... nemusíš to za každú cenu pchať každému pod nos :D ja tiež nemám rada, keď oriflamky sú ako jehovistky :D z domu do domu... :D

aloevera

no ja si vždy porovnám aj z normálnymi cenami:) a kozmeticka poradkyna oriflame som bola, ale neslo mi to pretoze na to treba aj znamosti a kontakty, aby si mala komu strkat katalog pod nos:)

levicaaaaa

mimibazar poznám , ale ak by si sa registrovala, mala by si to tiež lacnejšie a ešte by si si mohla prípadne aj zarobiť...

levicaaaaa

aloevera: tak som rada, že si spokojná... a kúpila si si iba krém , alebo aj čistiaci gél a tonizačnú vodu ?

aloevera

Ahojte baby, tak ja sa už krémikujem z aloe vera tretí deň, ráno aj večer, a som len spokojnáá. Fľaky po akné, ktoré má si najviac trápili, sú o dosť menej viditelné, pleť je jemná a zatiaľ sa mi nevyhodila ani vyrážka :) VYzerá to tak, že mojej tvári naozaj prospieva..... Kŕémik veľmi pekne vonia a má skôr konzistenciu mlieka. A tá cena za ktorú som ho získala-1,50 EUR- čo môžebyť lepšie :P

mm526

Ja osobne mozem odporucit kozmetiku, ktora naozaj je z aloe vera, aloe vera je tam až 50% v kremoch, mozem odporucit kontakt, kde sa da kupit, ale nie je to oriflame.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sada oriflame-ALOE VERA... ak máte skúsenosti poprosím o názor :o) - Fórum - ZDRAVIE.sk