Bojim sa,ze ma necha priatel.

Príspevok v téme: Bojim sa,ze ma necha priatel.
Kaca240195

Awoj.. Mam 15 rokov a frajer 18. Som panna aj on je este panic.. Viem,ze chce mat so mnou sex,aj ked hovori,ze je nato cas,ale ja sa toho nejako bojim,a niesom este pripravena... Bojim sa hlavne toho,ze ked nebudeme mat sex tak si najde inu alebo ma necha.. Ved on uz ma vek nato aby mal sex..:( Poradte,co mam robit?:(

Tens

pokail je v tom laska ostane pokial ta necha bud rada ze si nedala panenstvo debilovi...mas cas tak si uzivaj detstvo ...

SatyR

Vobec nema na to vek... Na to sa neda mat vek to len chudaci co uz mali sex a nahodou si potrebuju doberat niekoho v kom vidia konkeruneciu a nahodou nemal sex na to poukazuju... Ja som mohol mat sex vela krat predtym ako som si nasiel priatelku ktoru lubim... Teda par krat aj s takou co som ju lubil ale nebol som si isty ci aj ona mna a preto som sa nedal... A potom som si nasiel moju terajsiu a z casti to bolo podobne mozno... Aspon mam ten pocit... Lebo aj ona mi hovorila ze nieje pripravena... A ja som tiez citil ze niesom... a to som mal 21 rokov a ona 16.. No po case ma zacala doslova znasilnovat ale ja som nechcel... lebo ja som ju lubil a obavy z toho ze by som jej nestacil alebo co boli prisilne... Co i len najmensia sanca stratit ju pre taku kokotinu ako je sex bola pre mna neprijatelna... po 6 mesiacoch sa jej to podarilo a teraz mam 23 ona 18 a mame to fakt radi... V skratke ja si myslim ze keby ta nelubil tak by na teba tlacil a ze aj on sa boji... ps.: a nikdy som nebol ziadny fucking nerd... skor antichrist co vsetko skusil a robil kadejake veci... ani sa priznat nemozem na verejnosti :D (to iba pre nejake "mudre" hlavy co by si ma chceli doberat za to ze som nesukal kazdu picu co prisla) ps2: nech zije black metal :D

angelko32

karina uplne s tebou suhlasim ..
kaca :
ja mam 18 moja frajerka 16. zacali sme spolu chodit ona 15 ja 17 .. sme spolu uz rok a kym nebude mat 18 ked bude nato telo pripravene tak nebudem ju do toho nutit .. pockam si pokial nebude chcet a nebude pripravena ..

majo :
tak pre sex sa rozist s priatelkou nikdy ...zato ze mala 15 a nebola pripravena a nutil si to niecoho co nechcela si dobry kreten .. ze si sa s nou rozisiel ..

karina

v 15tich sex? sorry ale na taketo veci nie je telo ani fyziologicky pripravene a ona ani psychicky po tom, ako pise a co pise... clovek, ktory je dostatocne zodpovedny na sexualny styk sa vyjadruje a sprava inak...

ivi_ka87

Kaca, hlavne sa nenechaj dotlačiť do niečoho, čo nechceš, váž si samú seba. Porozprávajte sa o tom a k mu na Tebe záleží, tak to pochopí, ak nie, tak by som sa na Tvojom mieste nebála, že ma nechá, ale nechala ja jeho.

majo 88

kaca a este to pomalicky myslim tak ze nech on ta zacne robit prstami jeden den alebo iba skusat potom nech ti robi oral a postupne potom zase ty mu sprav oral a nakoniec sa dopracujete az k sexu a nebude to vobec bolet