Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

potencialny priatel je o sedem rokov starsi

millli

Ziadny problem, byvaly bol o 10 rokov starsi a pritom sa casto spraval ako pubertak, ja som mala 20 a on 30. Muzi su vo vnutri stale detmi.

anavicka

v poho ak si rozumiete nieje co riesit medzi mnou a mojim priatelom je rozdiel 16 rokov a co ... lubime sa to je hĺavne aj si rozumieme ked sa lubite neries co si myslia ostattni ale ries to ako to citite vy dvaja ja si s terajsim ovela viac rozumiem ako s mojim ex i ked bol v mojom veku takze drz sa vela stastia nech ste stastni

sun0808

medzi mojimi rodicmi je 10rocny rozdiel a su spolu 31 rokov.dufam,ze sa to uz ani nezmeni:)
ale zalezi od toho,ako ste si sadli:)

lost

7 rokov....

hmmm...

zalezi na konkretnom vztahu ci si rozumiete a podobne :)

ale urcite to nevadi :) je to len fyzicky vek.. su aj pripady ked je to opacne 18r chalan a 25r baba a ziju, su stastny :)

casom sa to aj tak "splynie" - 80r a 87r , uplne normlane :)

Deee

Mam 24 a manzel 33, dolezite je, ci mate spolocne zaujmy, nazory na zivot nie vek...ani ja nie som prave diskotekovy typ, ale zase ani zakysnuta zienka domaca, s manzelom spolu pracujeme, radi cestujeme, lyzujeme...kazdy ma svoje a ak si v tomto sadnete nie je co riesit :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

potencialny priatel je o sedem rokov starsi - Fórum - ZDRAVIE.sk