Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nos :(

Príspevok v téme: nos :(
pytam sa

v poslednej dobe sa mi tahsie dycha (nemam plny nos) ale akoby sa mi zuzovala nosna prepaska, cize mam menej priestoru na dychanie a pri zaspavani si musim tahat lice "von" aby som si tak rozsirila nosne dychanie :(
co to moze byt? pojdem to ukazat ale ci nahodou nemate niekto podobnu skusenost :) a aj mi casto teraz tecie krv z nosa, co sa mi nikdy nestavalo...
dakujem za rady :)

zuzic

no ja som tu uz taky bubak odstrasujuci pripad:DDD no ale nemas za co dakovat aj tak som ti nepomohla:)....ale prajem vela stastia a zdravia

pytam sa

to fakt?????? ty kokso...no hej svihnem si :) neviem ci to bolo zo dna na den, ale uz take 2 mesiace si to musim tahat :)))
ok skocim to ukazat :) dakujem!

zuzic

ani ja nemam:) no uz takto cez forum ti tazko niekto pomoze:( ale chod na orl a tam ti pomozu:) drzim palce, len neodkladaj to prosim ta ja som to odkladala a teraz mi uz nevedia pomoct...a to len tak zo dna na den alebo uz dlho?

zuzic

ja nemozem dychat uz skoro vobec, ale ked to byvalo lepsie tiez som mavala pocity ze akoby som mala malo priestoru v nose...ale mala som to cele spuchnute to bolo tym...len bez na orl a bude po probleme:)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.