Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu tabletky zväčšiť prsia?

radka69

Ahoj ja pouzivam tabletky na prirodnej baze, ktore obsahuju aj latky na podporu travenia. Uz po mesiaci som citila zmenu a teraz ich beriem uz 6. mesiac a poviem ti ze sa uz teraz tesim na leto! Tu si o tom precitaj viac: -odkaz odstránený-

Marhulka100

Ahoj, tak ja som si v apríli kúpila BreastExtra čo sú celkom známe tabletky na zväčšenie pŕs a myslím že ti tu už aj niekto dole spomínal. Brala som ich približne do konca júla a pekne mi pomohli. Naozaj odporúčam. Dajú sa kúpiť tu na tejto stránke: www.megaprsia.sk Netreba ale čakať hneď na druhý deň nejaké zázraky. U mňa trvalo asi tri týždne kým som videla rozdiel vo veľkosti pŕs, po dvoch mesiacoch som už ale mala pouvolňované všetky pútka na podprde, takže určite to nie je placebo ako niektorí čo to nepoznajú a nevyskúšali tvrdia.

SimcaLimca

Ja som skúšala už aj Superprsia a ešte jedny tabletky na zvacsenie prs ale musím povedať , že mi nakoniec naozaj pomohli až tie megaprsia... Vrazila som do toho sice dosť vela peniažkov ale tak, oplatilo sa. Keď som ich začala brať, tak asi po troch týždňoch už som videla ako sa mi zväčšili a spevneli. Treba skúšať a hlavne každá máme iný organizmus a vyhovuje nám vždy niečo iné... Nekomu pomôže to, inému zas ono. U mňa to boli až na tretí pokus tie Megaprsia. Ale aj tak som rada že som to nevzdala hneď na začiatku ;-)

sydney

tabletky nepomozu.keby pomahali,tak plasticki chirugovia skrachuju a vsetky su ceckate. zvacsich si ich push upkou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu tabletky zväčšiť prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk