Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu tabletky zväčšiť prsia?

Marunka

Baby, vy ste naozaj hlupucke? Ked si otvorite stranky s tymi zazracnymi liekmi a su tam obrazky "pred" a "po" udajnom uzivani, vy naozaj nevidite, ze su to silikonove prsia? Jednak si presne tie iste obrazky mozete pozriet na nete, kliniky kde sa robia plastiky zdielaju presne tie iste. A dokonca na niektorych fotkach vidno na prsiach este odtlacenu specialnu podprsenku, ktora sa nosi po operaci :D :D Ale ved si kupte tablety

Silviasom

Ahoj chcem sa opýtať ktoré tabletky zabrali. Chcela by som zhodiť kilá a tak sa mi zmenšia aj prsia a už teraz sa mi zdajú moc malé,majú medzeru a sú klesnuté.. Som naozaj zúfalá bola by som rada ak by ste mi pomohli s týmto. Raz som bola v lekárni a tam vravela že nič také neexistuje a vy píšete že vám zabrali tak sa chcem opýtať čo je také najlepšie podľa vás. Ďakujem za rady :)

radka69

Ahoj ja pouzivam tabletky na prirodnej baze, ktore obsahuju aj latky na podporu travenia. Uz po mesiaci som citila zmenu a teraz ich beriem uz 6. mesiac a poviem ti ze sa uz teraz tesim na leto! Tu si o tom precitaj viac: -odkaz odstránený-

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu tabletky zväčšiť prsia? - Fórum - ZDRAVIE.sk